ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL10°C
Parçalı Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 19 Ağustos 2013 Pazartesi 13:20

Koyun koç ve keçi ödüllü turnuva

Koyun koç ve keçi ödüllü turnuva


 Zonguldak'ın Ereğli ilçesine bağlı Bayatspor Kulübü tarafından düzenlenen Bayram ve Dostluk Turnuvası sona erdi. Turnuvayı Tepeören takımı kazanırken, dereceye giren takımlara koyun, koç ve keçi hediye edildi.

Ereğli İlçesine bağlı Sücüllü Köyü'nde gerçekleştirilen ve 8 takımın katıldığı Bayatspor Kulübü Bayram ve Dostluk Turnuvası oynanan final karşılaşmasıyla sona erdi. Yalıboyu köylerini kapsayan turnuvada finale kalan Tepeören ile Korubaşı takımları karşılaştı ve izleyenler zorlu bir mücadeleye şahit oldu.

Zaman zaman tartışmaların yaşandığı ve jandarmanın müdahale etmek zorunda kaldığı karşılaşmayı Tepeören, rakibi Korubaşı takımını 2-1 yenerek birinci oldu. Turnuva sonunda derece alanlara kupaların yanında koç koyun ve keçi hediye edildi.

Turnuvanın birincisi Tepeören takımına Koç, ikincisi Korubaşı'na koyun ve üçüncüsü Karaosmanlar'a keçi hediye edildi. Birincilik kupasını CHP Ereğli İlçe Başkanı Hayrettin Kartal verdi. Küçükbaş hayvanlarını alan futbolcular hediyelerini omuzlarında taşıyarak götürdü.KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER