ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL25°C
Parçalı Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 03 Şubat 2014 Pazartesi 16:47

Körüstan: Galatasaray yenilgisi bizi üzüntüye boğmuştur

Körüstan: Galatasaray yenilgisi bizi üzüntüye boğmuştur


Bursaspor Başkanı Erkan Körüstan, Galatasaray karşısında aldıkları 6-0’lık mağlubiyetin Bursaspor camiasını ve kendilerini derinden üzdüğünü söyledi.

    Yazılı açıklama yapan Körüstan, şunları dile getirdi: “Galatasaray karşısında aldığımız ağır yenilgi büyük Bursaspor camiasının her ferdini derinden yaralamıştır. Hiçbir şekilde mazereti olamayacak bu sonuç doğal olarak hayal kırıklığına yol açmış ve verdikleri görkemli destekle takımlarının yanında yer alan taraftarlarımızla beraber bizi de üzüntüye boğmuştur. Sadece bir özür ile geçiştirilemeyecek bu yenilgiden çıkartılması gereken derslerin net bir şekilde ortaya koyulacağından ve bu yenilginin telafisinin yapılacağından kimsenin şüphesi olmasın. Büyük Bursaspor camiası kimsenin tek başına suçlu gösterilemeyeceği bu yenilginin analizini yapıp en kısa sürede hedeflerimize doğru ilerlemek için gereken kenetlenmeyi sağlayacak kültürdedir.”

“BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ”

    “Biz büyük bir aileyiz” diyen Körüstan, şöyle devam etti: “Yaşanan olumsuzlukları, sorunları ne denli büyük ve can acıtan nitelikte olursa olsun aile içinde çözebilecek durumdayız. Mayıs ayında bütün sezonun üzüntülerini unutturacak Avrupa hedefi için Bursaspor ailesinin her ferdinin desteğine ihtiyaç duyulurken, konsantrasyonumuzu kısa süre içinde oynayacağımız Ziraat Türkiye Kupası müsabakası ve diğer lig karşılaşmalara çevirmemiz gerekmektedir. Yönetim Kurulu üyelerimize, teknik heyetimize, futbolcularımıza ve büyük taraftarımıza sonuna kadar inanıyoruz. Bu inancın takımımızı yeni başarılara taşıyacağından kimsenin şüphesi olmasın.”
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER