ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL8°C
Hafif Yağmur
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 16 Temmuz 2013 Salı 17:00

Konyaspor 3 transfer daha yapacak

Konyaspor 3 transfer daha yapacak

Spor Toto Süper Lig'in yeni ekibi Torku Konyaspor'un, forvet, kanat ve ön libero mevkilerine alacağı futbolcularla transferi noktalayacağı belirtildi.


Spor Toto Süper Lig'in yeni ekibi Torku Konyaspor,  forvet, kanat ve ön libero mevkilerine alacağı futbolcularla transferi  noktalayacak. 
 
Torku Konyaspor Başkanı Ahmet Şan, AA muhabirine yaptığı açıklamada,  takımın yeni sezon hazırlıklarını Bolu'da sürdürdüğünü anımsattı. İmza attırdıkları yabancı futbolcuların Bolu kampına katıldığını  anımsatan Şan, nokta transferler yapmaya çalıştıklarını dile getirdi. 
 
Forvet, kanat ve ön liberoya alacakları 3 futbolcuyla transferi  noktalamak istediklerini vurgulayan Ahmet Şan, şunları kaydetti: "Şunu tespit etmemiz gerekiyor. Torku Konyaspor Süper Lig takımları  arasında en zor şartlarda mücadele edececek takımların başında geliyor. Bu yüzden  belli bir disiplin çerçevesinde kadromuzu oluşturmamız gerekiyor. Tanınmış  isimleri transfer etmemizi bekleyenler olabilir. Biz başarıya aç bir kadro  oluşturma düşüncesini, bu kez gerçekleştirmek istiyoruz. Politikamız bu yönde.  PTT 1. Lig'de mücadele eden futbolcularımıza 'Süper Lig'e çıkın, kendi  transferinizi kendiniz yapın' demiştik. Onlar sözlerini tuttular. Biz de  üzerimize düşeni yapıp kadroyu koruduk. Amacımız kendi değerlerimizi koruyup,  yıldızımızı çıkarmak." 
 
Şan, transfer komitesinin teknik ekiple elinden gelenin en iyisini  yapmaya çalıştığını, bundan sonra görevin Konya kamuyou ve taraftara düştüğünü  sözlerine ekledi. 
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER