ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL9°C
Çok Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 31 Mayıs 2013 Cuma 11:16

Kocaman'ın transfer listesi ortaya çıktı

Kocamanın transfer listesi ortaya çıktı

Aykut Kocaman’ın ipleri koparma noktasına geldiği Aziz Yıldırım ile arasındaki tartışmayı başlatan transfer listesindeki 5 isim ortaya çıktı.


Başkan Aziz Yıldırım ile Aykut Kocaman arasındaki görüşmenin perde arkasının detayları da ortaya çıkmaya başladı. Hatırlanacağı gibi ikili arasındaki gerilim ilk olarak Aykut Kocaman’ın verdiği 5 kişilik transfer listesiyle ilgili olarak, “Bu isimlerden en az 3’ünü almalıyız” demesi; Yıldırım’ın da “Bu kadar parayı veremeyiz” cevabını vermesiyle başlamıştı.

İşte bu adı geçen 5 kişinin kim olduğu belli oldu. Kocaman’ın stopere Liverpool’dan Martin Skrtel, Real Madrid’ten Pepe ve Stuttgart’tan Serdar Taşçı’nın isimlerini yazdığı ortaya çıktı. Habertürk'te yer alan habere göre, Kocaman’ın forvete ise Tottenham’dan Adebayor ile Benfica’dan Cardozo’nun adını başkan Aziz Yıldırım’a ilettiği belirlendi.

Kocaman’ın, “Bu isimlerden 3’ünü alırsak Galatasaray’ı ezip geçeriz” sözlerine rağmen Yıldırım’ın buna yanaşmaması nedeniyle iplerin koptuğu öğrenildi. Bu arada bazı yöneticiler de “Başkan ile hoca
arasında bir tampon isim olsaydı buralara gelmezdik. En sonunda da ipler koptu” dedi.

ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER