ÖNE ÇIKANLAR :
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 03 Nisan 2013 Çarşamba 15:08

Kocaman'dan taraftara uyarı!

Kocamandan taraftara uyarı!

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, UEFA Avrupa Ligi Çeyrek Final ilk karşılaşmasında İtalya'nın Lazio takımıyla oynayacakları karşılaşma için taraftara seslenerek karşılaşma boyunca sakin


Perşembe günü UEFA Avrupa Ligi Çeyrek Final ilk karşılaşmasında İtalya'nın Lazio takımıyla oynayacakları karşılaşma için hazırlanan maç günlüğü kitapçığına açıklamalarda bulunan Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Avrupa Lig'inde çeyrek final turunda oynayacakları ilk karşılamanın çok önemli olduğunu belirtti.
 

Tüm azimleriyle bu karşılaşmaya hazırlandıklarını ifade eden Kocaman, "Tüm inancımızla, azmimizle, heyecanımızla bu maça hazırlandık. Teknik heyetteki tüm arkadaşlarımla birlikte Lazio takımını çok dikkatli ve özenli bir çalışmayla A'dan Z'ye etüt ettik. Sonra da tüm bilgilerimizi futbolcularımıza aktardık. Bu maça hazırız. Futbolcularımız daha önceki turlarda olduğu gibi, kaliteleriyle, uluslararası tecrübeleriyle, oyun disiplinleriyle ve her şeyden önemlisi birlikte hareket etme ve takım olma becerileriyle ellerinden gelenin en iyisini yapacaklardır. Ben onlara hep inandım, bugün de inanıyorum. Siz de inanın ve bu akşam hep birlikte sahneye bir futbol resitali koyalım." diyerek sözlerini şöyle sürdürdü:
 
"Hep birlikte diyorum; çünkü maalesef bundan önceki iki Avrupa maçında seyircimizden yoksunduk. Sahada adeta öksüzdük. Bunu bir daha kesinlikle ama kesinlikle yasamak istemiyoruz. Dökülen bunca alın terine, verdiğimiz emeklere yazık oluyor. Sahada o muhteşem taraftar gücünden yoksun kaldığımız yetmiyormuş gibi bir de kulübümüz çok ciddi derecede gelir kaybına uğruyor ve daha da önemlisi en ufak bir olayda da 'men edilme' tehlikesiyle karsı karşıyayız. Hepimizin çok dikkatli olması gerekiyor. Ama ben inanıyorum; Büyük Fenerbahçe ailesi durumun ciddiyetinin farkındadır. Gereken oto-kontrol en doğru bir şekilde yapılacaktır.
 
Son zamanlarda hep tekrarladığımız gibi; şimdi birbirimize sarılalım ve bu tarihi 90 dakikanın tadını çıkaralım. Sahadaki futbolcularımızı son saniyeye kadar destekleyelim, hiç susmayalım, misafirimiz Lazio'yu da en güzel şekilde ağırlayalım."
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER