ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL9°C
Çok Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 24 Ocak 2013 Perşembe 00:12

Kocaman'dan Belhanda açıklaması

Kocamandan Belhanda açıklaması

Fenerbahçe'nin teknik patronu Aykut Kocaman, Bursaspor'u 3-0 maçğlup ettikleri maçın ardından Belhanda transferiyle ilgili soruya da cevap verdi.


Fenerbahçe'nin teknik patronu Aykut Kocaman, Bursaspor'u 3-0 maçğlup ettikleri maçın ardından Türkiye Kupası’nda hedeflenilen noktaya yaklaştıklarını belirtti.

Maçın ardından yayıncı kurulu açıklamalarda bulunan Kocaman, "Grup liderliği için bir maç daha oynamamız gerekiyor. İki tane Bursa maçını geçerek bu konuda büyük bir adım atacağımızı biliyorduk. Bu maç bitti, şimdi kupadaki Sivas maçını düşünmek istiyoruz" ifadelerini kullandı.

Kocaman, Belhanda transferinin bitip bitmediğine ilişkin soruya ise, "Genel olarak her şey beklentiler üzerinden yürüyor. Bunun dışında psikolojik baskı da önemli. Biz baskıları elimizde olmayan olaylardan dolayı yaşadık. Taraftarın motivasyonu için, kulübün motivasyonu için zaman zaman transfere de ihtiyaç duyuluyor" şeklinde cevap verdi.

Aykut Kocaman, sözlerini "Elimizde çok değerli oyuncular var. Bu dönemler bir şekilde eksiklerin giderilmeye çalışıldığı dönemler. Yöneticilerimiz de bu anlamda çalışmalarını sürdürüyor" şeklinde tamamladı.

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER