ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL10°C
Parçalı Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 09 Ocak 2013 Çarşamba 16:45

Kıran: "Nene tek seçeneğimiz"

Kıran: "Nene tek seçeneğimiz"

Beşiktaş'ın yaz transfer döneminden bu yana gündeminde yer alan Nene, kulübü PSG'yle yollarını ayırdı.


Nene transferiyle ilgili olarak Radyospor'dan Özgür Sancar'ın sorularını yanıtlayan Beşiktaş'ın Futbol Komitesi Başkanı Tamer Kıran, "Nene serbest bir futbolcu, bu elbette ki transferde işimizi kolaylaştıracak. Nene hâla gündemimizde, ama kişisel anlamda bu transferin zor olduğunu düşünüyorum" dedi.
 
"NENE KARARLI DEĞİL, BU EN BÜYÜK ENGEL; PARA MI KARİYER Mİ?"

Nene'nin fikirlerini netleştiremiyor olmasının Beşiktaş açısından başlıca engeli teşkil ettiğini bildiren Kıran, "Nene karar vermek zorunda. Kariyerini yarışmacı, kendisini daha çok kanıtlayacağı bir takım ve ligde mi sürdürecek yoksa parayı tercih edip, astronomik ücretler ödeyen ülke, takımlara mı gidecek. Nene ne yapacağını karar vermiş değil. Onun kararsızlığı Beşiktaş'a transferi konusundaki en önemli engel" diye konuştu. 
 
İKİNCİ GÖRÜŞME

Tamer Kıran, "Dün gece Nene serbest kaldıktan sonra ikinci bir girişiminiz oldu mu" sorusuna "Buna cevap vermek istemiyorum" dedi.
 
"TEK SEÇENEĞİMİZ NENE; NENE OLMAZSA TRANSFER YAPMAYIZ "

Kıran, Ukraynalı golcü Milevski'nin gündemlerinden düştünğünü belirtirken, "Nene bu transfer döneminde ofansif anlamda bizim tek seçeneğimiz. Olursa Nene'yi transfer edeceğiz. Olmazsa transfer yapmayız. Sinan ve Gökhan'ı alarak 2 transfer yaptık. Bir üçüncü transfer yapmamız şart değil. Olabilirse Nene'yi almak istiyoruz" dedi.

 

                                               

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER