ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL14°C
Az Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 24 Temmuz 2013 Çarşamba 15:42

Kiğılı'dan transfer bombası!

Kiğılıdan transfer bombası!

F.Bahçe Başkanvekili ve Fenerium'dan sorumlu yönetici Abdullah Kiğılı, sarı-lacivertli taraftarları heyecanlandıracak bir açıklama yaptı.


F.Bahçe Başkanvekili ve Fenerium'dan sorumlu yönetici Abdullah Kiğılı, tanıtımı bugün yapılacak yeni formalarla ilgili açıklamalarda bulundu.

Kiğılı, "Futbolcularla daha önce çekimler yapıldı. Biz de bu çekimleri lazer ışıkları eşliğinde saat 21.00'de Şükrü Saracoğlu Stadı'nda sergileyeceğiz. 30 dakikalık bir tanıtım olacak" dedi.

"TRANSFER BEKLİYORUZ"

Fenerium olarak hedeflerinin 500 bin forma satmak olduğunu kaydeden Kiğılı, "Geçen sezon Avrupa'daki başarımızla bu rakama yaklaştık. Kendimize de 500 bin hedefini koyduk. Ben bu rakamın aşılacağına inanıyorum. Elbette yeni transfer bekliyoruz. Bu da formaların satışını patlatır" ifadelerini kullandı.

Yeni formaların içeriğiyle ilgili ser verip sır vermeyen Kiğılı, "İşin büyüsünü bozmayalım. Yarın (bugün) sabah itibariyle herkes formasını alabilir" dedi.

TARAFTARLAR DA FORMADA

Kiğılı yeni forma modellerini sır gibi saklarken, sarı-lacivertlilerin Klasik Çubuklu, Beyaz ve Taraftar Silüetli formalarıyla sahada olacağı öğrenildi.

Turkuvaz ve lacivert renklerin hakim olduğu Taraftar Silüetli forma ile kulübün, 3 Temmuz'dan bu yana sürekli yanında olan taraftara bu şekilde teşekkür etmeyi planladığı kaydedildi.

(Sabah)

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER