ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL7°C
Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 03 Kasım 2013 Pazar 07:20

Kiğılı: 3 şampiyonlukta şaibe var


Fenerbahçe Başkanvekili Abdullah Kiğılı, şok bir iddia ortaya atarak, sarı - lacivertli ekibin kaybettiği 3 şampiyonlukta şaibe olduğu söyledi.

Fenerbahçe Başkanvekili Abdullah Kiğılı, CNN Türk'te yayınlanan bir programda şok bir iddia ortaya attı. Kiğılı, "Fenerbahçe'nin son maçta kaybettiği 3 şampiyonluk var. Bunların nasıl kaybedildiği ortada. Bu şampiyonlukları şaibelerle kaybettik. Bunda Galatasaray ve diğer takımların da parmağı var." dedi.

AYDINLAR'DA TECRÜBE YOK

Kiğılı, Fenerbahçe'nin seçimli olağanüstü genel kurulu'nda başkan adayı olan ve yarın yapılacak seçime girecek Mehmet Ali Aydınlar'ın tecrübesiz olduğunu söyledi. Kiğılı, "Mehmet Ali Aydınlar'da tecrübe yok. Fenerbahçe başkan adayı olmuş kişi diğer adayların konuşmasını dinlemelidir, not almalıdır. Aziz Yıldırım'ın '500 Milyon'dan fazla borç varsa ben vereceğim' açıklamasını dinlemedi Aydınlar. Böyle olmaz." diye konuştu.

Aydınlar'ın, 'Hastaneye gittiğimde Aziz Yıldırım ayaktaydı, avukatlarıyla konuşuyordu. Anjio olduğu doğru değil' iddiasının doğru olmadığını da belirten Kiğılı, "Aziz Yıldırım hastaneye kaldırıldığında perişan şekildeydi. Aydınlar'ın iddiası doğru değil. Voleybol şubesini Aydınlar'a verdik 1 ay sonra 'Yapamıyorum' dedi." diye konuştu.

TÜRKİYE'DEN UEFA'YA İHBAR MEKTUPLARI GİTMİŞ

Kiğılı, şike sürecinde Fenerbahçe aleyhine çalışan Türkiye'den bir çok kişinin UEFA'ya ihbar mektupları gönderdiğini de ifade ederek, sözlerini şöyle tamamladı:

"Sayın Erzik'i ziyaret etmeye gittiğimde, başkan hani iş bitmişti dedim bana 'Ben de hiç anlamadım ama dosya kapandı' dedi. Sayın Erzik, Türkiye'den UEFA'ya inanılmaz şekilde ihbar mektupları gittiğini söyledi. Geçen sene neredeyse final oynuyorduk. Buna nasıl müsade ediyorlar?"
 

KAYNAK:
CİHAN
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER