ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL6°C
Çok Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 08 Şubat 2013 Cuma 11:04

"Keşke LuaLua'yı alsaydık"

Samet Aybaba, “Keşke LuaLua'yı alsaydık. Hazır bir futbolcuydu, hemen katkı sağlardı” dedi; Ahmet Kavalcı'nın yanıtı sert oldu: Kimi istediysen onu aldık hocam!


Hareketli bir transfer dönemi geçiren Beşiktaş; Ankaragücü’nden Sinan Kurumuş, İstanbul Büyükşehir Belediyespor’dan Gökhan Süzen, Shakhtar Donetsk’ten Dentinho ve Al Saad’tan Mamadou Niang’ı renklerine bağlamıştı. Ancak Dentinho’nun sakatlığı, Niang’ın da kondisyon sorununun bulunması, forvet hattındaki krizi çözmeye yetmemişti. Dün yönetici Ahmet Kavalcı’yla sohbet eden Samet Aybaba’nın transferlerle ilgili, dikkat çekici bir tespitte bulunduğu ortaya çıktı. Tecrübeli çalıştırıcının, “Keşke Karabükspor’dan LuaLua’yı alsaydık. Hazır bir futbolcuydu ve takıma hemen katkı sağlayabilirdi. Ayrıca sağ ve sol çizgide de kullanabilirdik” dediği belirtildi.

‘Bunları unutalım’

Yönetici Ahmet Kavalcı’nın ise bu sözlere sert yanıt verip, “Kimi istediysen, onu aldık hocam. Şimdi önümüze bakmamız gerekiyor. Sakatlık sorununu çözüp, kadroda istikrarı yakalayalım. Transfer geçti, bu konuları unutalım” ifadesini kullandı.

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER