ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL6°C
Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 30 Mayıs 2013 Perşembe 14:25

Kepez’in ücretsiz yaz spor okulu başlıyor


Antalya Kepez Belediyesi’nin yaz spor okuluna kayıtlar 10 Haziran’da başlıyor. Kepez Belediyesi’nin geleneksel hale gelen yaz dönemi spor okulu ile bu yıl da yüzlerce çocuk, karne tatilini spor yaparak değerlendirme imkânı bulacak.

Amatör spora destek amacıyla da organize edilen yaz spor okulunun 2013 dönemi kayıtları, 10-30 Haziran tarihleri arasında alınmaya başlanılacak. Ücretsiz olarak düzenlenen ve forma-şort ihtiyacının da belediye tarafından karşılandığı spor okuluna 7-16 yaş grubundaki çocuklar başvurabilecekler. Yaz spor okulu, futbol, basketbol, tenis, karate, voleybol, wushu, tekvando, güreş ve boks olmak üzere 9 ayrı branşta düzenleniyor.

Yaz spor okuluna çocuklarını göndermek isteyen veliler, Yeni Mahalle Karatay Lisesi yanında bulunan Kepez Belediyespor Tesisleri’ndeki kulüp idare binasında, kimlik fotokopisi (çocuklarının), 2 adet fotoğraf, sağlık belgesi ve veli izin belgesi ile kayıt işlemlerini yaptırabilecek.

Kepez Belediyesi Spor Salonu’nda 1 Temmuz’da düzenlenecek olan törenle başlayacak olan spor okulu 29 Ağustos’ta sona erecek.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER