ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Çok Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 02 Kasım 2013 Cumartesi 08:13

Kemer’de büyük şölen

Kemerde büyük şölen

Kemer Golf & Country Club’da hafta sonunda şölen yaşanacak. KG&CC Başkanlık Golf Turnuvası’nın yanında, Uluslararası Bayanlar Tenis Turnuvası’nda da sporcular 50 bin dolarlık ödül için mücadele


Biniciliğin yanında golfte ve teniste birçok önemli organizasyona ev sahipliği yapan Kemer Golf & Country Club’da hafta sonu tam anlamıyla bir spor şöleni yaşanacak.
ITF takviminde yer alan Uluslararası Bayanlar Tenis Turnuvası 2-10 Kasım tarihlerinde yapılacak. Dünya sıralamasında da yer alan 70 kadar yabancı bayan tenisçi Kemer Golf & Country Club’da 9 gün boyunca mücadele edecek.
Turnuvanın 1 no’lu seri başı WTA Ranking 98 Jana Cepelova (SVK) olurken, Türk sporcularımız Çağla Büyükakçay (151), Pemra Özgen (209), Başak Eraydın (283), Melis Sezer (346), İpek Soylu (464) da turnuvada yer alacaklar. 10 Kasım’da oynanacak olan final ise Digiturk tarafından naklen yayınlanacak.
Kemer Golf & Country Club Tenis Kulübü’nde 9 yıldır gerçekleştirilen uluslararası turnuvaların bu yılki ana sponsorluğunu ise PTT üstleniyor. Türkiye Tenis Federasyonu’nun da desteğiyle gerçekleşecek olan turnuvanın diğer sponsorları Milliyet ve Vatan gazeteleri yayın desteği verirken, Sırma Grubu da sağlıklı ve lezzetli içecekleri ile sporculara keyifli molalar yaşatacak. 50 bin dolar ödülü olan turnuvaya tüm tenis severler davetli olarak katılabilecek.
Kemer Golf & Country Club’da hafta sonu şölen tenis ile sona ermeyecek. Her yıl geleneksel olarak düzenlenen  KG&CC Başkanlık Golf Turnuvası da bugün başlayacak. Organizasyona TFF Başkanı Yıldırım Demirören de katılacak. Bu keyifli turnuvada cemiyet hayatının önde gelen isimleri de mücadele verecek. Her iki gün de sabah 10.00’da başlayacak turnuvanın ödül töreni ve kokteyli, yarın 18.00 ile 21:00 saatleri arasında yapılacak.

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER