ÖNE ÇIKANLAR :
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 28 Ocak 2013 Pazartesi 15:25

Kayserispor'da hedefler büyüdü

Kayserisporda hedefler büyüdü

Teknik direktör Prosinecki: ”Akhisar Belediyespor maçını da kazanarak biraz daha rahatlamak istiyoruz” dedi.


Kayserispor, deplasmanda oynayacağı Akhisar Belediyespor maçı hazırlıklarına başladı. Teknik Direktör Robert Prosinecki yönetiminde Kadir Has Tesisleri’nde yapılan antrenman, ısınma hareketleriyle başlayıp, top çalışmasıyla sürdü. Antrenmana, sakatlığı bulunan Steinsson katılmadı.

İdman öncesi basın mensuplarına açıklama yapan Prosinecki, dün kazandıkları Medical Park Antalyaspor maçıyla alt sıralardan kurtulma adına önemli bir 3 puan aldıklarını söyledi.

İzmir’de 1 Şubat’ta oynanacak Akhisar Belediyespor maçını çok önemsedikleri dile getiren Prosinecki, şunları kaydetti: ”Medical Park Antalyaspor karşısında galip geldik, çok mutluyuz. Ama artık o maçı geride bırakmak zorundayız. Çünkü bu hafta alt sıralardan çıkmak için mücadele veren Akhisar Belediyespor ile karşılaşacağız. Bu maç çok zor geçecek. O yüzden çalışmalara ara vermeden başladık. Hala tehlike bölgesindeyiz. Oradan yukarı çıkmış değiliz, sadece 1 maç kazandık. Akhisar Belediyespor maçını da kazanarak biraz daha rahatlamak istiyoruz.” Futbolcu Kamil Ahmet Çörekçi ise iyi bir kadroya sahip olduklarını belirterek, daha üst sıralara çıkmak için çok çalıştıklarını söyledi.

 

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER