ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL14°C
Az Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 25 Nisan 2013 Perşembe 18:15

Kayseri'de U20 hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor


Türkiye'de yapılacak U20 Dünya Futbol Şampiyonası'nın Kayseri bölümüyle ilgili çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. U20 Dünya Futbol Şampiyonası'nın Kayseri Hazırlık Komitesi Kocasinan Belediyesi'nde Nisan ayı toplantısını yaptı. Kayseri Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. Genel Müdürü Ali Üstünel çalışmalarla ilgili son bilgileri aktardı.

Kayseri Grubu'nda mücadele edecek Küba, Güney Kore, Nijerya ve Portekiz ekipleri Kayseriyle ilgili incelemelerine devem ettiğini vurgulayan Üstünel, "Şampiyonayla ilgili olarak üzerine görev düşen kurumlarımız başarılı biçimde çalışıyor. 3 Mayıs 2013 tarihinde Oran Kalkınma Ajansı'nın Yozgat toplantısına katılacağız. Şampiyonayı komşu illerimizin kamuoyuna da tanıtacağız." dedi.

Üstünel Basın Akreditasyon İşlemlerinin de 17 Nisan'da başladığını bir kez daha hatırlatarak, "Basın mensuplarının akreditasyonlarını yaptırmalarını bekliyoruz. Bilet satışları da devam ediyor. Grassfoot festivalinin ilki Kayseri'de yapıldı. Şampiyona topu Kafusa'nın tanıtımı yapıldı. Sayın Valimiz Şerif Yılmaz, Organizasyon Kurulu Başkanı Servet Yardımcı ve milletvekillerimiz katıldı. Gece grubu Yıldızlar Buradan Yükseliyor isimli şampiyona şarkısını tanıtıp konser verdi." şeklinde bilgiler aktardı.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER