ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL18°C
Parçalı Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 22 Haziran 2013 Cumartesi 11:42

Kaymakamlık kupası, Sanayi Esnafspor'un

Kaymakamlık kupası, Sanayi Esnafsporun


Terme Kaymakamlığı Kurumlar Arası Bahar Şenliği Futbol Turnuvası final maçı dün akşam oynanan müsabakayla son buldu. Sanayi Esnafspor, turnuvanın birincisi oldu.

Evci Belediye Spor ve Sanayi Esnafspor takımları arasında gerçekleşen final maçı Terme Lisesi OMV Spor tesislerinde yapıldı. Final maçında Esnafspor'un rakibe üstünlüğü ile bitmesiyle Kaymakamlık kupasını kazandı. İlçede geleneksel hale getirilen ve her yıl sporun bütünleştiriciliğinde buluşan takımlar, bu yıl da Kaymakamlık kupasını kazanabilmek için kıyasıya mücadele etti. İki takımın kaldığı final maçında üstünlük sağlayan Sanayispor 2013 yılı Kaymakamlık Bahar Şenliği kupasını kazandı. Final müsabakasını çok sayıda taraftar izlerken, müsabakayı İlçe Kaymakamı Fahri Meral ve Emniyet Müdürü Yalçın Şensu da yakından takip etti.

Maç sonrasında sahada futbolcuları tebrik eden Kaymakam Fahri Meral, birinci olan Sanayi Spor oyuncularına kupalarını takdim ederek tüm futbolculara centilmence ve kardeşlik içinde mücadele ettikleri için teşekkür etti. Evci Belediyespor 2. olurken Tarım spor ve Terme Gençlik Hizmetlerispor 3. ve 4'üncülüğü paylaştı.
KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER