ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL24°C
Sisli
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 09 Ekim 2013 Çarşamba 13:39

Kavgaya Terim el koydu

Kavgaya Terim el koydu

Milli takımda küslük olmaz, birbirinizi sevmesenizde saygılı olun.Bu gibi olaylar size hiç yakışmıyor. Bunları bir daha tekrar etmeyin.


Milli takım kampında bulunan kaleciler F.Bahçeli Volkan Demirel, Beşiktaşlı Tolga Zengin ve Trabzonsporlu Onur Kıvrak arasındaki küskünlüğe, Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim el koydu. 3 Temmuz süreci ile o dönem Trabzonspor kalesini koruyan Tolga Zengin ile Onur Kıvrak, F.Bahçe’yi hedef alan açıklamalarda bulunmuş, Volkan Demirel de zaman zaman buna cevap vermişti. Milli Takım kampında bulunan 3 kaleci nin idmanda zorunlu olarak bir araya gelmesi ve daha sonra ise konuşmamaları dikkat çekti.

SEVMEK ZORUNDA DEĞİLSİNİZ

F.Bahçe-Trabzons derbisinin bitiş düdüğüyle Volkan Demirel ile Onur Kıvrak’ın girdiği tartışmayı televizyondan takip eden tecrübeli teknik adam, üç kaleci ile özel bir görüşme yaparak, “Bu tür olaylar sizin gibi milli takım kalecilerine yakışmıyor. Hiç de hoş bir şey değil. Bunları bir daha tekrar etmeyin. Milli takıma yansımasını da istemiyorum. Birbirinizi sevmeyebilirsiniz ama saygı gösteriniz. Burada iyi olun” ifadelerini kullandığı öğrenildi.

OLAYLAR BİZİM İÇİN ORADA KALDI

Volkan Demirel, Tolga Zengin ve Onur Kıvrak ise olayların saha içinde kaldığını, özellikle milli karşılaşmalarda böyle bir  durumun söz konusu olmadığını dile getirdikleri belirtildi.

(Akşam)

ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER