ÖNE ÇIKANLAR :
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 05 Mart 2013 Salı 15:56

Kasımpaşa'dan Şota açıklaması!

Kasımpaşadan Şota açıklaması!

Kasımpaşa Kulübü Başkan Vekili Hasan Hilmi Öksüz, teknik direktör Şota Arveladze ile uzun yıllar çalışacaklarını söylerken, basında çıkan dedikoduları yalanladı.


TRT Spor'da yayınlanan Futbol Keyfi programına açıklamalarda bulunan Kasımpaşa Kulübü Başkan Vekili Hasan Hilmi Öksüz, teknik direktör Şota Arveladze ile uzun bir dönem çalışmayı düşündüklerini söyledi.

ŞOTA İLE UZUN VADEDE DEVAM EDECEĞİMİZİ DÜŞÜNÜYORUZ

Sporx'te yer alan haberde; Basında Kasımpaşa'nın önümüzdeki sezon Ertuğrul Sağlam'ı takımın başına geçireceği şeklindeki iddiaları cevaplayan ve Şota Arveladze ile çok iyi anlaştıklarını dile getiren Hasan Hilmi Öksüz "Şu anda gördüğünüz gibi tabi ki Şota Türkiye'de uzun yıllar futbol oynamış, uzun yıllar da teknik olarak çalışmış bir insan. Beyefendi bir insan. Ayrıca temiz düzgün bir insan her anlamda. O bakımdan biz şuanda iyi anlaşıyoruz. Takımla iyi anlaşıyor, iyi uyuşuyor. Eğer bu uyuşmada bir sıkıntı yaşamazsa uzun vaade de biz Şota'yla devam edeceğimizi düşünüyoruz" diye konuştu

İNŞALLAH ŞOTA İLE UZUN YILLAR ÇALIŞIRIZ

Şota Arveladze ile uzun yıllar çalışmak istediklerini kaydeden Hasan Hilmi Öksüz "Zaten yaptığımız anlaşmalar da o çerçevede. Opsiyonlu bir durumu var gerçi ama. Bu opsiyon onun lehinde devam edecek gibi duruyor şu an. İnşallah uzun yıllar kendisiyle çalışırız çünkü beyefendi bir insan. Türkiye'de kenar kulübede oturan teknik direktörlerin de Türk futbolunun geleceğine katkı sağlaması lazım. Sahada oynanan futbola katkı sağlaması lazım diye düşünüyorum. O bakımdan Şota bizim için önemli bir insan. Şu anda gayet iyi gidiyoruz. İnşallah bir aksilik olmaz diyorum" dedi.

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER