ÖNE ÇIKANLAR :
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 05 Mart 2013 Salı 14:11

Kasımpaşa’da galibiyet sevinci

Kasımpaşada galibiyet sevinci

Kulüp başkan vekili Hasan Hilmi Öksüz: ”Bizim için önemli bir maçı kazandık”


Kasımpaşa Kulübü Başkan Vekili Hasan Hilmi Öksüz, Spor Toto Süper Lig’de Trabzonspor’u 2-0 yendikleri maçta çok iyi oynayarak 3 puanı aldıklarını söyledi.

Hasan Hilmi Öksüz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, kendileri için çok önemli olan Trabzonspor maçını kazandıkları için mutlu olduklarını ve çıkışlarının devam edeceğini belirtti.

Maçta 90 dakika boyunca iyi futbol oynadıklarını vurgulayan Öksüz, şöyle konuştu: ”Puan sıralamasına baktığınız zaman, bulunduğumuz yer hoş değildi. Bizim için çok önemli bir maçı kazandık. Tabii ki sahaya yansıttığımız futbol da çok iyiydi. Güzel seyircinin önünde iyi bir maç çıkardık. Şans faktörü de önemliydi. İyi oynadık, ama şans da bizim yanımızdaydı. Trabzonspor da pozisyon buldu ama değerlendiremedi. Bu galibiyetle ligdeki yerimizi biraz daha emin yerlere taşıdık.” Öksüz, Fenerbahçe’nin Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu (MHK) Başkanı Zekeriya Alp’i istifaya davet etmesi ve bu sezon yapılan hakem hatalarıyla ilgili yöneltilen soruya ise, ”Biz hakemlerle alakalı bir şey konuşmayız. Bununla ilgili de pek bir şey demek istemiyoruz çünkü kulüp olarak bazı yasal işlemler başlattık, bunun sonuçlarını bekliyoruz” diye cevap vererek sözlerini tamamladı.

 

ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER