ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL15°C
Sağanak Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 07 Mayıs 2013 Salı 21:26

Karaman: İbrahim başkan Ordu'da, 'öldükten sonra değerim anlaşılacak' demişti

Karaman: İbrahim başkan Orduda, öldükten sonra değerim anlaşılacak demişti


Bursaspor Teknik Direktörü Hikmet Karaman, Başkan İbrahim Yazıcı'nın geçtiğimiz cumartesi günü deplasmanda oynanan Orduspor maçında kendisine, "Hoca, benim ne adam olduğum öldükten sonra anlaşılacak." dediğini açıkladı.

Bursaspor camiasında Başkan Yazıcı'nın vefat üzüntüsü yaşanıyor. Hastane önünde gazetecilere açıklamalarda bulunan teknik direktör Hikmet Karaman, "Bir insan için öldükten sonra methiyeler dizilir. Orduspor deplasmanında başkanımız şunu ifade etmişti; ‘Hoca, benim ne adam olduğum öldükten sonra anlaşılacak.' dedi." diyerek şunları söyledi:

"Önemli olan yaşarken değerleri anlamak. Şimdi biz başkanımızla ilgili konuşuyoruz; ama o bize 'güle güle' dedi ve gitti. Enteresan bir durum. Son haftalarda birlikteydik. Türk futbolu yönetici ve başkanlık adına büyük bir değerini kaybetti. Türk futbolunun başı sağ olsun, Allah rahmet eylesin. Bursa şehri ve Bursa taraftarı büyüklüğünü başkana yapacağı görevle yerine getirmeli."

Bursaspor Kaptanı Ömer Erdoğan da "Hepimizin başı sağ olsun. Üç gündür hepimiz dua ettik. Allah mekanını cennet eylesin. Şuan konuşmak bile istemiyorum. Başımız sağ olsun." dedi.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER