ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL11°C
Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 13 Haziran 2013 Perşembe 14:27

Karadeniz'den adaylara teşekkür

Karadenizden adaylara teşekkür

Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz, "Adaylar seçim sürecinde seviyeyi düşürmedi, camia adına onlara teşekkür ediyorum"


Beşiktaş Kulübü'nün 16 Haziran Pazar günü yapılacak olağan seçimli genel kurul toplantısında aidatını yatıran 11 bin 500 üyienin oy kullanabileceği açıklandı.  
 
Beşiktaş Kulübü Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, toplam 21 bir üyelerinin bulunduğunu bunun 16 bine yakınının faal olduğunu ifade ederek, aidatını yatırmış 11 bin 500 üyenin oy kullanma hakkına sahip olduğunu söyledi.  
 
BJK Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi'nde gerçekleştirilecek seçimde üyelerin 20 sandıkta oy kullanacağını kaydeden Karadeniz, geçen seçimde olduğu gibi sandıkların şeffaf olacağını ifade etti.  
 
İki başkan adayınının da kongre divan başkanlığı için Uluç Gürkan'ın isminde hemfikir olduklarını aktaran Karadeniz, kongrenin siyah-beyazlı camiaya hayırlı olmasını dilediğini belirtti.  
 
"Adaylar seviyeyi düşürmedi"  
 
Karadeniz, kongreye iki adayla gidildiğini hatırlatarak, "Bu yarışın sonucunda muhakkak ki Beşiktaş kazanacaktır" dedi.  
 
İki adayın da Beşiktaş'a yakışır bir şekilde seçim çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Karadeniz, "Adaylar seviyeyi düşürmedi, camia adına onlara teşekkür ediyorum. Bundan sonra da tersi olacağını zannetmiyorum. Beşiktaş bu kongreden de başarıyla çıkacaktır" diye konuştu. 
 
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER