ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL12°C
Parçalı Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 27 Ekim 2013 Pazar 20:45

Kandemir: Fazla hucüm ribauntu verince derbiyi kaybettik


Beşiktaş İntegral Forex Başantrenörü Ahmet Kandemir, gereğinden fazla hucüm ribauntu verince Fenerbahçe Ülker'e mağlup olduklarını söyledi.

Takımının Fenerbahçe Ülker'e 77-69 mağlup olduğu karşılaşma sonrasında düzenlenen basın toplantısına katılan Kandemir, zor bir dönemden geçtiklerini belirterek, "Eurocup maçları oynuyoruz. Aynı zamanda da lig devam ediyor. Maçlarımız arka arkaya geldi." diyerek şunları söyledi:

"Bunların hiçbirisi iyi oynamamak için mazeret değil. Kazanabilmek için oyuncularımız gerekli fedekarlıkları yaptık. Hucüm ribauntları verince zorlandık. Gereğinden fazla hucüm ribauntı verdik. Rakip oldukça tecrübeli olunca bunlardan yararlandık. Bize inanan taraftarlarımıza teşekkür ediyoruz."

Rakipleri Fenerbahçe Ülker ve Galatasaray'dan küçük nüanslar olarak geride olduklarını kaydeden tecrübeli hoca, "Zaman içinde bu eksikliklerimizi tamamlayarak yenebiliriz. Kapasitemiz belli eksiklerimizi gidererek iyi noktaya geleceğiz." dedi.

Basın toplantısına katılan Murat Can Güler ise "Kötü maç kaybettik. Geçen hafta Galatasaray'a mağlup olmuştuk. Bu haftadada Fenerbahçe Ülker'e kaybettik. Üç periyot iyi oynadık. Maçın sonunda kazanabileceğimiz pozisyonlar oldu. Ancak basit hatalardan dolayı maçı kaybettik." şeklinde konuştu.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER