ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL14°C
Hafif Sağanak Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 25 Ocak 2014 Cumartesi 11:21

Kampl'ın gelmesi için o ismin gitmesi gerek

Kamplın gelmesi için o ismin gitmesi gerek

Fenerbahçe transfer döneminin son günlerinde hareketli saatler geçirmeye başladı.


Transferin sessiz takımı Fenerbahçe takımdaki yabancılarına gelen tekliflerden dolayı hareketli saatler yaşıyor.

Ayrıca sarı lacivertliler gelen teklifleri değerlendirerek Ersun Yanal'ın çok istediği yıldız futbolcuyu kadrosuna katmanın planlarını yapıyor.

Fenerbahçe'de gündem yabancı futbolcuları Yobo, Holmen ve Meireles'e gelen teklifler. Yobo ve Holmen'e Süper Lig'den gelen teklifler Meireles'e ise İngiltere'den yapılan teklifler Fenerbahçe yönetimini sevindirdi ancak oyuncular için aynı şey geçerli değil.

Kadro dışı kalabilirler

Özellikle Yobo ve Holmen'in takımdan ayrılmasını isteyen yönetim bu oyunculara Salı gününe kadar gelen teklifleri değerlendirmelerini istedi. Yönetim bu iki oyuncunun takımdan ayrılmamaları durumunda kadro dışı bırakma yoluna gitmeyi planlıyor.

Meireles giderse Kampl gelebilir

Son olarak İngiliz West Ham United kulübünün talip olduğu Raul Meireles için Fenerbahçe 8-10 milyon Euro arasında gelebilecek tekliflere evet yanıtını verecek böylelikle buradan gelen parayla Salzburg'da oynayan yıldız futbolcu Kampl'ı almak için kendisine kaynak yaratacak olan sarı lacivertliler transferin son gününe kadar yıldız futbolcuyu kadrosuna katmayı planlıyor. Fenerbahçe bu transferle birlikte hem taraftarlarını havaya sokmak istiyor hem de lig yarışında daha da güçlenerek şampiyonluk yolunda önemli bir oyuncuyu kadrosuna katmak istiyor.

13 milyon Euro

Kampl için Salzburg kulübünün 13 milyon Euro istediği ve Fenerbahçe'nin Meireles'den gelecek olası bir 8-10 milyon Euro ve kasasından koyacağı parayla bu transferi noktalamak istediği aktarılıyor.

(Eurosport)

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER