ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL27°C
Parçalı Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 10 Ekim 2013 Perşembe 18:37

Kalpar: İşimizi ciddiyetle yapıyoruz

Kalpar: İşimizi ciddiyetle yapıyoruz


Samsunspor Teknik Direktörü Hüseyin Kalpar, işlerini ciddiyetle yaptıklarını söyledi.
    
Çok iyi mücadele eden bir takıma sahip olduklarını belirten tecrübeli hoca, geride kalan 8 haftayı değerlendirdi.
    Kalpar, “İlk 8 haftada özellikle 6 haftasında çok iyi mücadele edip iyi oynayarak geçirdik. Bir Denizlispor maçının ilk yarısı ve 1461 Trabzon maçında iyi mücadele edemedik. Biz çok iyi mücadele eden bir takımız. Arzumuzu ve isteğimizi sahaya yansıtan bir takımız. Bunun bilinci içindeyiz Tabi ki sezon başında tüm takımların yaptığı hesabı söylemiştim. Bizim 12 puanımız var. 4 puan kayıptayız. Ama bu ligde 3-4 maç üst üste kazanan avantaj sağlıyor. Fakat 3-4 maç kaybeden avantajını kaybediyor. İyi mücadele etmediğimiz maçlarda olabilir. Yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz. İyi bir takım ruhu var bizde. Bunu sahaya yansıttığımız takdirde kazanan taraf biz oluruz. Şu anda liderin bizden 6 puan önde olduğunu kabul etmek gerekir. İnşallah kazanırız. Bu 3 puana düşer. Farkı düşürmek ve lideri yenmek çok büyük bir avantaj. İnanıyorum ki o maçı iyi bir şekilde kapatırız.” diye konuştu.

AGLAYAN HOCA OLMADIM
    
    İstenilen sonuçların alınmadığında hiçbir zaman bahane üretmediklerini kaydeden Kalpar, yaşam felsefesinde ve iş ahlakında bahaneye yer olmadığını kaydetti.
    Ağlayan bir hoca tipine sahip olmadığını kaydeden başarılı hoca, “Evet Ekigho ve Adilovic yoktur. Ama onların yerine oynayanlarda verimli olmaya çalışıyor. Olmayışlarının sıkıntılarını yaşıyoruz. Tabi ki sakatlık olmasını kimse istemez. İlk defa kariyerimde bu kadar uzun sakatlıklar yaşıyorum. Sabırlık olmak çok önemli. Şampiyon olduğumuz zamanda bunu söylüyordum. Şampiyon olduğumuz yılda ikinci devrede çok iyi çıkış yakaladık. Demek istediğim şu. Daha çok maçımız var. Sabırlı olacağız. İşimizin ciddiyetini bilerek çalışacağız.” dedi.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER