ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL27°C
Parçalı Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 16 Nisan 2013 Salı 16:05

Kafkas: "Kupa’da hedefe yürüme amacındayız"


Trabzonspor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas, ligde kalan maçlarda en fazla puanı toplamak ve özellikle Türkiye Kupası’nı müzelerine getirmek istediklerini belirtti.

    Ligde daha üst sıralara tırmanmak için her maçı kazanmak zorunda olduklarını ifade ede genç teknik adam, “Kalan müsabakalarda en üst seviyede puanları toplayıp özellikle Ziraat Türkiye Kupası’nda hedefe yürüme amacındayız.” dedi. Bu mücadeleyi sürdürürken performans anlamında hangi oyuncu hazırsa onu tercih etmeye çalıştığını anlatan Kafkas, oyun anlayışı itibariyle taleplerini yerine getirenlerin formaya daha rahat ulaşabileceğini kaydetti. Çalışma prensibinde kulübün ilkelerinin başrol oynadığını vurgulayan Tolunay Kafkas, bu ilkelere uygun hareket edenlerin yapı içerisinde kalacağını, diğerleriyle ise yollarının ayrılacağı uyarısında bulundu. Hiçbir zorluğun kendilerini yollarından döndüremeyeceğinin altını çizen genç teknik adam, ilkelerini oturma noktasında da kararlılığından taviz vermeyeceğine dikkat çekti.

    Bildiği doğruları hayata geçirerek takımı daha yukarılara taşımak için çalışacağının sözünü veren Tolunay Kafkas, her büyük takımın zaman zaman kendileri gibi iniş çıkışlar yaşayabileceğini dile getirdi. Ancak Trabzonspor’un bu süreyi en aza indirecek potansiyel ve donanıma sahip olduğunu belirten Kafkas, gelecek sezon herkesin Trabzonspor’un yeniden zirve mücadelesi veren bir takım olduğunu göreceğini sözlerine ekledi.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER