ÖNE ÇIKANLAR :
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 29 Temmuz 2013 Pazartesi 15:49

Kaf Kaf üçlük attı

Kaf Kaf üçlük attı

PTT 1. Lig'de yeni sezon öncesi 5 futbolcuyla sözleşme yenileyip, dış transferde 11 oyuncuyu renklerine bağlayan Karşıyaka, üç nokta atış daha yapıp, kadrosunu şekillendirdi.


PTT 1. Lig'de yeni sezon öncesi 5 futbolcuyla sözleşme yenileyip, dış transferde 11 oyuncuyu renklerine bağlayan Karşıyaka, üç nokta atış daha yapıp, kadrosunu şekillendirdi. Altyapıdan yetişen ve 2009'da 1 milyon 250 bin TL'ye Beşiktaş'a satılan sağ bek Rıdvan, Gaziantepspor'dan bonservisini bedelsiz alıp 2 yıllık sözleşmeye imza atarken, uzun uğraşlar sonucu yeniden anlaşma sağlanan Caner Ağca'nın kalması kurmayları rahatlattı.

Bugün sağlık kontrolünden geçen Rıdvan ve Caner'in yarın kampa katılacağı açıklanırken, üçüncü nokta atış Nijeryalı Ofoedu'nun da vize aldığı ve çarşamba günü İzmir'de olacağı bildirildi. Bu arada Avrupa seferine çıkan 2. Başkan Gökhan Şensan gurbetçiler Servan, Bahattin ve Sercan'ın bonservis sorunlarını çözerek döndü. Santrfor Bahattin'le ücret krizini de tatlıya bağlayan Kaf-Kaf, artık yalnızca ihtiyaç durumunda takviye yapacak.

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER