ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL21°C
Parçalı Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 26 Ocak 2014 Pazar 13:04

John Heitinga'nın transferini menajeri de doğruladı


Galatasaray'da transfer çalışmaları devam ederken, ismi gündemde olan John Heitinga'nın menajeri Rob Jansen, Galatasaray'ın Hollandalı oyuncu ile ciddi şekilde ilgilendiğini doğruladı.

Adı son günlerde Galatasaray ile sıkça anılan Everton'ın tecrübeli defans oyuncusu John Heitinga için yeni bir açıklama geldi. Sporx.com'un haberine göre savunmayı güçlendirmek isteyen Galatasaray'ın yakından ilgilendiği John Heitinga'nın menajeri Rob Jansen Hollanda basınına yaptığı açıklamada Galatasaray'ın ilgisini doğruladı.

Hollanda basınında yer alan Rob Jansen'in açıklamasında, ''Heitinga'nın birkaç tane alternatifi var. Kulüp bize Galatasaray'ın ciddi şekilde ilgilendiğini iletti. İtalya'dan Roma da ilgileniyor. John Heitinga Everton'da fazla forma şansı bulamıyor. O ise sürekli oynamak istiyor, bu nedenle Everton'da kalmayacak. Transferin kısa sürede netleşmesini bekliyoruz.'' ifadelerini kullandı.

Everton Teknik Direktörü Roberto Martinez de yaptığı açıklamada, Hollandalı oyuncu ile bir Türk ve bir İtalyan takımın ilgilendiğini doğrulamış ve gerekirse transferine yardımcı olacaklarını söylemişti.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER