ÖNE ÇIKANLAR :
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 03 Kasım 2013 Pazar 18:43

Jawai'da son durum


Galatasaray Liv Hospital takım doktoru Adnan Bağrıaçık sporcu Nathan Jawai'nin sağlık durumu hakkında bir basın açıklaması yaptı.

Sarı - kırmızılı kulübün resmi internet sitesinden Galatasaray Liv Hospital Basketbol Takım Doktoru Op. Dr. Adnan Bağrıaçık'ın imzasıyla yapılan açıklamada, "Olympiakos’la oynadığımız THY Euroleague karşılaşması sonrası rahatsızlanarak Liv Hospital’e kaldırılan sporcumuz Nathan Jawai’nin acil dönem tedavisi tamamlanmıştır." denilerek, şu ifadelere yer verildi:

"Sporcumuza boyun bölgesinde travmaya bağlı damar tıkanıklığı tanısı konmuştur. Yapılan idrar ve kan tetkiklerinde herhangi bir yasaklı madde, keyif verici madde, kilo düşürmeye ve performans artırmaya yönelik bir madde tespit edilmemiştir.

Şu anda medikal ilaç tedavisi devam etmekte olup, profesyonel spor dışı günlük normal yaşantısına dönmüştür. Sporcumuzun tam olarak fiziksel iyileşme süresi olarak “3–6 aylık bir süre” öngörülmektedir.

Liv Hospital tüm çalışanlarına ilk andan itibaren gösterdikleri yakın ilgi ve özen, başarıyla sonuçlandırdıkları tedavi için teşekkür ederiz. Sporcumuzu mümkün olan en kısa zamanda yeniden salonlarda, sağlıklı ve üstün performans içinde görmek en büyük arzumuzdur."
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER