ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL19°C
Sağanak Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 24 Eylül 2013 Salı 20:35

İşte Türkiye Kupası 2. tur maçları planı

İşte Türkiye Kupası 2. tur maçları planı


Türkiye Kupası 2. turunda 1. turdan yükselen 40, Spor Toto 2. Lig'den 36, PTT 1. Lig'den 19 ve Spor Toto Süper Lig'de Avrupa Kupaları'na katılmayan 13 takım mücadele ediyor.

Bu tur sonunda rakiplerini eleyen 54 takım, 3. tura yükselmeye hak kazanacak.

Ziraat Türkiye Kupası'nda 2. turunda yarın oynanacak 28 karşılaşmanın programı şöyle:

13.00 Belediye Vanspor-Manisaspor (Van Atatürk)

14.00 Kahramanmaraşspor-Tosya Belediyespor (Hanefi Mahçiçek)

14.00 Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor-İskenderun Demirçelikspor (DİSKİ Spor Tesisleri)

14.00 Erzurum Büyükşehir Belediyespor-Adanaspor (Kazım Karabekir)

14.00 Şanlıurfaspor-Giresunspor (GAP Arena)

15.00 Sarıyer-Gençlerbirliği (Yusuf Ziya Öniş)

15.00 Turgutluspor-Kırklarelispor (Turgutlu 7 Eylül)

15.00 Tokatspor-Uşak Sportif Gençlik (Tokat Gaziosmanpaşa)

15.00 Menemen Belediyespor-Nazilli Belediyespor (Menemen Şehir)

15.00 İnegölspor-Nevşehir Gençlik (İnegöl İlçe)

15.00 Bergama Belediyespor-Bugsaşspor (Bergama 14 Eylül)

15.00 Gaziosmanpaşa-Alanyaspor (Eyüp)

15.00 Derince Belediyespor-Konya Anadolu Selçuklu (Derince Belediyespor)

15.00 Bayrampaşa-Yeşil Kırşehirspor (Bayrampaşa Çetin Emeç)

15.00 Kızılcahamamspor-Yeşil Bursa (Kızılcahamam İlçe)

15.00 Keçiörengücü-Bandırmaspor (Aktepe)

15.00 İstanbul Güngörenspor-Tarsus İdmanyurdu (Mimar Yahya Baş)

15.00 Pendikspor-Bayburt Grup Özel İdare (Pendik)

15.00 Osmaniyespor 2011-Hatayspor (Osmaniye 7 Ocak)

15.00 Tepecikspor-Silivrispor (Tepecik Belediye)

15.00 Çankırıspor-Elazığ Belediyespor (Çankırı Atatürk)

15.00 Ankaragücü-Karaman Belediyespor (Ankara 19 Mayıs-Seyircisiz)

18.00 Boluspor-Batman Petrolspor (Bolu Atatürk)

18.00 Karşıyaka-Ofspor (İzmir Atatürk)

18.00 Kayseri Erciyesspor-Edirnespor Gençlik (Kayseri Büyükşehir Belediye Kadir Has)

20.30 Elazığspor-Ankara Demirspor (Elazığ Atatürk)

20.30 Eskişehirspor-Çıksalınspor (Eskişehir Atatürk)

20.30 Fethiyespor-Kızılcabölükspor (Fethiye İlçe)

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER