ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL12°C
Hafif Yağmur
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 13 Haziran 2013 Perşembe 00:18

İşte Serdal Adalı'nın listesi

İşte Serdal Adalının listesi

Beşiktaş'ta başkan adayları Fikret Orman ve Serdal Adalı'nın listeleri belli oldu.


Beşiktaş Kulübü’nde 16 Haziran günü yapılacak olağan seçimli genel kurul öncesi Başkan adayları Fikret Orman ve Serdal Adalı oluşturdukları nihai yönetim kurulu listelerini bugün Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz’e teslim ettiler.
 
Başkan Orman Akaretler’de bulunan kulüp binasına İkinci Başkan Ahmet Nur Çebi, yönetim kurulu üyeleri Ahmet Kavalcı, Umut Güner ve Metin Albayrak ile birlikte geldi. 
 
Orman liste teslimi sonrası şunları söyledi:
 
“Beşiktaş’ımıza hayırlı olsun. Pazar günü yapılacak seçim öncesi son listemizi divan kurulumuza verdik. Yönetim listesini belirlerken ana kriterlerimiz Beşiktaş’a maddi ve manevi katkı sağlayacak arkadaşlar olması dışında birlikte uyumla çalışacağımız arkadaşlar olmasıydı. 15 ay önce yapılan olağanüstü seçim öncesi yönetime girmek isteyen isim sayısı fazla değildi ama bu dönemde bir problem yaşamadık.”
 
Adalı ise yaptığı kısa açıklamada şu ifadeleri kullandı:“Beşiktaş’ımızın daha ileri gitmesi için hazırlanmış bir liste yaptık. Kulübümüz için hayırlısı olsun.”
 
Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz ise şunları söyledi:“Tüzüğümüze 35. Maddesine uygun şekilde listey teslimi aldım ve alında belgesini size takdim ettim. Umarım kulübümüz adına hayırlısı olur”
Divan Başkanı Yalçın Karadeniz daha sonra her iki adayın listesini basın mensuplarına açıkladı.
Yönetim kurulu listelerinde şu isimler yer aldı.
 
FİKRET ORMAN:
Asil Üyeler: Ahmet Nur Çebi, Ahmet Kavalcı, Umut Güner, Deniz Atalay, Yalçın Kaya Yılmaz, Ahmet Ürkmezgil, Faik Akdil, Erdal Torunoğulları, Melih Sami Esen, Metin Albayrak. 
 
Yedek Üyeler: Ahmet Mete Vardar, Emre Kocadağ, Hakan Özköse, Berkan Gocay ve Erdal Karacan.
 
SERDAL ADALI:
Asil Üyeler: Murat Aksu, Mekki Başak, Nafi Güral, Mehmet Murat Akdoğan, Ali Vural Ak, Merdan Araz, Adem Yılmaz, Doğan Küçükemre, Uğur Fora, Melih Aydoğdu.
 
Yedek Üyeler: Mehtap Mutluşah Ferah, Süleyman Eren, Cem Sert, Ahmet Selim Yegenve Ahmet Kocaadam.
 
Ayrıca seçimde Fikret Orman oy pusulası olarak açık mavi rengini, Serdal Adalı ise beyaz rengi kullanacak. 
 
 
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER