ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL27°C
Parçalı Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 17 Ekim 2013 Perşembe 15:34

İşte Salih'in sözleşme fesih bedeli!

İşte Salihin sözleşme fesih bedeli!

Fenerbahçe'de genç yıldız Salih Uçan'ın sözleşmesinin iyileştirildiği ve serbest kalma maddesinin 20 milyon euro olarak belirlendiği iddia edildi.


Fenerbahçe yönetimi bir yandan kongreye hazırlanırken diğer yandanda takımla ilgili çalışmalarını sürdürüyor.
Yönetimin bu konudaki ilk hedefi de Salih Uçan oldu. Geçen sezon yıldızı parlayan ve isminden sıkça bahsedilen Sarı -Lacivertliler’in genç yeteneği, menajerlerin kıskacına girmiş durumda. Bunun için de sürekli olarak onu Avrupa’daki bir takıma göndermek için girişimlerde bulunuyorlar. Fenerbahçe yönetiminin de genç yıldızını elinden kaçırmamak için geçen hafta içerisinde önlemini aldığı ortaya çıktı. Habertürk gazetesinin iddiası şu şekilde;
Salih’in sözleşmesine, “20 milyon euro getirirse gider” şeklinde ek bir madde koyuldu ve yıllık aldığı parada da artış yapıldı. Böylece Salih’i transfer etmek isteyenler ciddi bir parayı elden çıkarmak zorunda kalacak.
 
İKİNCİ HEDEF CANER ERKİN
Yönetimin ikinci hedefi ise Caner Erkin. Ersun Yanal ile birlikte müthiş bir çıkış yakalayan ve hem Fenerbahçe’de hem de milli takım da süper performans sergileyen tecrübeli oyuncunun aldığı ücrette artış sağlanacak. Yıldız futbolcu şu anda Sarı-Lac ivertli kulüpten yıllık 600 bin euro alıyor. Bayram sonrasında yapılacak görüşmelerle bu rakamın 1.5 milyon euroya çıkartılacağı öğrenildi.
 
(Habertürk)
SALİH UÇAN'IN MUHTEŞEM AŞIRTMA GOLÜNÜ İZLEYİN
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER