ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL6°C
Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 30 Mayıs 2013 Perşembe 22:04

İşte Ronaldo'nun değeri!

İşte Ronaldonun değeri!

Real Madrid Başkanı Perez takımdan ayrılması gündemde olan Ronaldo'nun satılık olmadığını söyledi.


Real Madrid Başkanı Florentino Perez takımın Portekizli süper yıldızı Cristiano Ronaldo'nun paha biçilemez bi oyuncu olduğunu söyledi.

Manchester United'dan rekor bir bonservis ücreti ile İspanyol devine transfer olan Ronaldo geçirdiği dört sezonda tüm kulüp rekorlarını alt üst ederek adını Madrid tarihine altın harflerle yazdırdı.

Takımda mutsuz olduğu dedikoduları ortada dolaşan Ronaldo ile Monaco, Paris Saint-Germain ve Manchester City gibi takımların da ilgilendiği de basında geniş yer buluyor.

Biz satmayız, alırız!

Ronaldo'nun satılık olmadığını söyleyen Perez, Cadena Cope'ye yaptığı açıklamada, "Onu takımda tutmak için tüm gücümü kullanırım. Ronaldo'nun iki yılda daha sözleşmesi devam ediyor. O dünyanın en iyi oyuncusu. Onu bu takımın lideri ve sembolu. Ronaldo'nun ayrılması söz konusu değil. Bir milyar avro bile verseler satmayı düşünmüyorum. Biz zaten satmayız, oyuncu alırız. Ronaldo da zaten burada kupalar kazanmak istiyor." dedi.

Ronaldo'yu mutlu etmek için her şeyi yaparım

Portekizli yıldızın mutsuz olduğuna dair çıkan söylentilere de yanıt veren Perez, "Bu tip haberler duyuyorum. eğer o mutsuz ise bana gelsin. Onu mutlu etmek için elimden gelen her şeyi yaparım." ifadelerini kullandı.
Ronaldo 4 yıldır Altın Top ödülünü Lionel Messi'ye kaptırıyor.

ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER