ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Parçalı Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 20 Kasım 2012 Salı 14:25

İstanbul Valisi Mutlu, Orman’ı ziyaret etti


İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, Beşiktaş Jimnastik Kulübü Başkanı Fikret Orman’ı makamında ziyaret ederek bir süre görüştü.

İstanbul Valisi ve Başkan Fikret Orman, yarım saat süren görüşmenin sonunda çeşitli açıklamalarda bulundular. Beşiktaş’ın gurur kaynağı kulüplerden biri olduğunu belirten Vali Mutlu, “Sayın başkan vesilesiyle Beşiktaş camiasına başarı dileklerimi sunmak için bu ziyareti gerçekleştirdim. Beşiktaş, Türk sporuna büyük hizmetlerde bulunan, milyonlarca taraftarı olan gerçekten çok özel bir kulübümüz." diyerek şunları söyledi:

"Başkan Fikret Orman ile spor üzerine bir sohbet gerçekleştirdik. Kendisi büyük bir heyecan ve gayret içinde. Beşiktaş’a olan ilgisi, sevgisi ve kulübün başarılarını arttırmak için gösterdiği çabayı bizzat dinledim ve memnun oldum. Sayın Orman’ın bakış açısının sporumuza çok büyük bir ivme kazandıracağı inancındayım. Beşiktaş’ın başında böyle bir başkanın yer alması bizler için de bir kazanç. Kendisine ve yönetim kurulunda bulunan arkadaşlarına başarılar diliyorum. Tüm Beşiktaş taraftarlarına sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

Başkan Fikret Orman ise İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu’nun kulübü ziyaretiyle ilgili yaptığı açıklamada, “Sayın Vali, ziyaretiyle bizleri şereflendirdi. Kendisiyle fikirlerimizi, projelerimizi paylaştık. Bizler kamu görevi icra eden kişileriz. Devlet büyüklerimizin verdiği destekler bizleri çalışmalarımızda şevklendiriyor.” dedi.

Ziyaretin sonunda Başkan Fikret Orman, İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu’ya isminin yazılı olduğu Beşiktaş formasından hediye etti.
 

KAYNAK:
CİHAN
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER