ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL19°C
Hafif Sağanak Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 11 Mayıs 2013 Cumartesi 13:33

"İstanbul takımlarından oyuncu almayacağız"


Trabzonspor Kulüp Başkan Adayı Hakan Kulaçoğlu, eski yöneticiler Taylan Üner ve Kenan Sönmez ile sohbet etti. Samimi bir ortamda gerçekleşen sohbette Üner ve Sönmez Kulaçoğlu’na başarılar diledi.

Trabzonspor Kulüp Başkan Adayı Prof. Dr. Hakan Kulaçoğlu, seçim nedeniyle ziyaretlerine devam ediyor. Kulaçoğlu, gittiği yerlerde Trabzonsporlulara, yönetim kurulu olarak vaatlerini aktarıyor. Kulaçoğlu, asla uçuk vaatlerde bulunmayacaklarını ve gerçekçi yönetim politikası izleyerek Trabzonspor’u gerek ekonomik, gerek kurumsal, gerekse de sportif anlamda zirveye taşıyacaklarını söyledi.

Kulaçoğlu, İstanbul’a şirin gözükmek gibi bir çabalarının asla olmayacağını ve İstanbul takımlarından kesinlikle oyuncu transfer etmeyeceklerini de söyledi.

EN FAZLA 4 YABANCI OLACAK

Kulüp ekonomisi için olmazsa olmazın doğru transfer politikası olduğunu ifade eden başkan adayı Kulaçoğlu, “Hiçbir menajere ya da menajerlik firmasına bağlı olarak transfer yapmayacağız." dedi.

Talip oldukları futbolcunun menajerine de yasal prosedürün dışında 1 kuruş fazla ödeme yapmayacaklarını belirten Kulaçoğlu, "Kadromuzda en fazla 4 yabancı futbolcu olacak. Ancak, Trabzon’la özdeşleşen yabancılar olursa, bu sayı artabilir. Şike ya da teşvike bulaşmış hiçbir futbolcu Trabzonspor Kulübü'nün kapısından içeri girmeyecek." diyerek sözlerini tamamladı. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER