ÖNE ÇIKANLAR :
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 28 Ağustos 2013 Çarşamba 10:46

İngiliz devleri Mesut Özil'in peşinde!

İngiliz devleri Mesut Özilin peşinde!

Manchester United'dan sonra Arsenal de Mesut Özil'i transfer etme yarışına girdi


Taraftardan yeni futbolcular transfer etmesi için baskı altında kalan Arsene Wenger, Chelsea yıldızı Juan Mata ile Real Madrid'in Türk asıllı futbolcusu Mesut Özil'i transfer etme çabası içine girdi.

Arsenal'in gözünün Mesut Özil'de olduğunu yazan Daily Mirror Gazetesi, yıldız oyuncunun Real Madrid'in Granada'da 1-0 galip geldiği maçta oyundan alınmasına kızdığını ve rakip kulüplere teklif edildiği için bozulduğuna dikkat etti ve Real Madrid'den ayrılmasının beklendiğini bildirdi.

Real Madrid'in Gareth Bale'ye rekor transfer ücreti verebilmek için bazı futbolcularını satmayı düşündüğünü yazan Daily Mirror, Özil'in 65. dakikada yerine Casemiro'nun girmesine tepki göstererek direkt soyunma odasına gittiğini ve duş almadan, soyunma odasında son maç değerlendirmesini beklemeden Madrid takım otobüsüne girdiğine dikkat çekti. Mesut Özil'in Arsenal taraftarını yatıştıracak aranan futbolcu olabileceği kaydedildi.

İndependen Gazetesi'nde ise Mesut Özil'in Manchester United'a 38 milyon sterline transfer olmasının beklendiği yazıldı.

Transferi arapsaçına dönen Gareth Bale'nin Tottenham'dan Real Madrid'e gitmesi ise 86 milyon sterlin rekor transfer olarak gösteriliyor.

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER