ÖNE ÇIKANLAR :
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 26 Aralık 2012 Çarşamba 13:16

İlhan Cavcav'dan önemli açıklama


Gençlerbirliği Kulüp Başkanı İlhan Cavcav, ilk yarıda 3-4 maçta hakem hataları nedeniyle büyük kayıplar yaşadıklarını, Merkez Hakem Komitesi'nin (MHK) mutlak suretle şapkasını önüne koyup atamaları daha dikkatli ve daha isabetli yapması gerektiği söyledi.

Gençlerbirliği emektar başkanı İlhan Cavcav takımın ilk yarıda sergilediği performans ve transferler hakkında bilgi verdi. Cavcav, takımın ilk yarıda ki performansını iyi değerlendirmediğini belirterek, bazı maçlarda hakem hataları nedeniyle büyük puanlar kaybettiklerini kaydetti.
    
Her zaman bu konularda konuştuğunu ve bir maksat doğrultusunda bunları ifade etmediğini dile getiren Cavcav, ''Futbol Federasyonu 8 Ocak tarihinde düzenlenecek ve hakem arkadaşlarımızın da katılacağı bir toplantıya bizi de davet etti. Biz Gençlerbirliği olarak 3-4 maçta kesinlikle bir kasıt aramıyorum ama yanlış kararlarla çok puanlarımızı hakem kararlarıyla kaybettiğimizi üzülerek ifade ediyorum. Merkez Hakem Komitemizin mutlak suretle şapkasını önüne koyup atamaları daha dikkatli ve daha isabetli yalpaları gerektiği inancındayım.'' dedi.

ORTA SAHA VE FORVETE TAKVİYE YAPACAĞIZ

Kesinlikle hiçbir oyuncularını satma niyetinde oladıklarının altını çizen Cavcav, sözlerini şöyle tamamladı:
    
''Gençlerbirliği olarak biz bu sene mevcut kadromuz 6 oyuncu kattık. Hayatta her şey para değil. Biz Ankara’yı yalnız başına başkentti temsil eden bir kulübüz. Birinci devre aldığımız özellikle yabancı oyuncuların ülkeye adapte olması baya zaman aldı. Orta saha ve forvete 2-3 oyuncu daha takviye yaparak Gençlerbirliği olarak ikinci devreye daha güçlü bir kadro ile girip Ankara’yı daha iyi temsil etmek istiyoruz.'' 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER