ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL34°C
Az Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 27 Şubat 2013 Çarşamba 21:27

İlhan Cavcav, hastaneye yatırıldı


Gençlerbirliği Taraftarları Derneği 20. Yıl Etkinliği çerçevesinde düzenlenen gecede gözler Başkan İlhan Cavcav’ı aradı. Rahatsızlığı nedeniyle geceyi hastanede geçirecek duayen başkan etkinliğe katılamadı.

Ankara’yı Süper Lig’de temsil eden tek takım özelliğini taşıyan Gençlerbirliği’nin centilmen taraftarları 20. Yıl Etkinliği’nde bir araya geldi. Etkinliğe kırmızı-siyahlı taraftarların yanı sıra Gençlerbirliği Teknik Direktörü Fuat Çapa, antrenörler, futbolcular Özgür, Ekigho ile Ahmet Çalık, yöneticiler ve siyasetçiler katıldı. Etkinliğe rahatsızlığı nedeniyle katılamayan efsane başkan İlhan Cavcav’ın büyük bir resmi salona asıldı. Törenden Gençlerbirlği’nin eski başkanlarından Hasan Şengel’e ise plaket verildi.

Törende konuşan Gençlerbirlği Taraftarları Derneği Başkanı Murat Kahramaner, yöneticilerin desteğiyle taraftarlar arasındaki görüş ve fikir ayrılıklarının bitirilmesi ve kulüp imkanlarının belli guruplara peşkeş çekilmemesi gerektiğini kaydetti.

Öte yandan duayen başkan İlhan Cavcav’ın, rutin kontrolleri için gittiği hastanede tetkiklerinin uzun sürmesi nedeniyle geceyi hastanede geçireceği öğrenildi. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER