ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL4°C
Hafif Kar Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 10 Eylül 2013 Salı 14:54

İldiz: Futbol savaşında galip geleceğiz

İldiz: Futbol savaşında galip geleceğiz


Adana Demirspor Teknik Direktörü Yücel İldiz, iyi bir takım kurdukları belirterek, sezon sonunda Süper Lig hedefine ulaşacaklarını söyledi. İldiz, "Ben ve teknik ekibime düşen, çok çalışarak eksikleri tamamlayarak ligin sonuna kadar, futbol adına bir savaşın içinde olmak ve bu savaşı sezon sonu itibariyle galip gelerek Adanalılara tattırmaktır" dedi.

PTT 1.Lig takımlarından Adana Demirspor, transfer sezonunu 26 kişilik bir kadroyla tamamladı. Taraftarın Süper Lig hayalini gerçekleştirmek isteyen mavi-lacivertli takım, yeni sezona Teknik Direktör Yücel İldiz öncülüğünde hazırlanıyor. Demirspor Teknik Direktörü Yücel İldiz ve Basın Sözcüsü Yüksel Yavuz, Aqualand tesislerinde düzenlediği basın toplantısında, yaz döneminde yaptıkları hazırlıkları değerlendirdi.

Taraftarın talebine cevap vermek amacıyla transferlere ağırlık verdiklerini anlatan Teknik Direktör Yücel İldiz, "Aklımızın bir ucunda transfer vardı. Son güne kadar eksiklerimizi tamamlamaya çalıştık. Bunları yaparken tabi ki her aldığımız oyuncu lige hazır durumda değildi. Bu nedenle kamplara başladığımız dönemdeki sayı ile bugünkü sayı çok farklı. Ama sonuç olarak baktığımızda alternatif bir kadro oluşturmayı başardık, ligin 3. haftasının bittiğinde." dedi.

Hedeflerinin Süper Lig olduğunu belirten İldiz, bu konuda taraftarlara da büyük görev düştüğünü hatırlattı. Transfer sezonunu 26 kişilik bir kadroyla tamamladıklarını kaydeden teknik adam İldiz, "Bende ekibimle beraber elimizden geldiğince hem yeniden bir yapılanma hem de Demirspor’u üst lige hazırlama adına saha içi ve dışı kural ve prensipleri ile elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. 26 kişilik bir kadromuz var. 2 tane alt yapıdan aldığımız arkadaşımız var. Bundan sonra açık söylemek gerekirse lige devam edeceğiz. Devre arasında eksiklerimiz olursa takviye edeceğiz. Transferde aceleci davranmadık ama istediğimiz oyuncuları alabilmek adına zaman zaman zorlandık. Taraftarın da centilmence bizi desteklemeleri gerekiyor. Yeter ki cezamız bitsin." diye konuştu.
KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER