ÖNE ÇIKANLAR :
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 06 Mayıs 2013 Pazartesi 14:06

İbrahim Yazıcı'ya ziyaretçi akını!

İbrahim Yazıcıya ziyaretçi akını!Yazıcı ailesini bu sabah geçmiş olsun ziyaretine gelenler arasında Bursalı İşadamı Şenol Şankaya, Hüseyin Özdilek, Bursa Büyükşehir eski belediye başkanı Erdoğan Bilenser ve  Kazakistan sağlık bakanı, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar'da hastaneye giderek ailesi ve doktorlarından bilgi aldı.
ŞANKAYA: "BÜYÜK BAŞARILAR TATTIRDI"

Bursaspor Divan Kurulu Başkanı Kadir Şankaya, ziyaretinden sonra, "Bursa dışındaydım bugün geldim. Duyduğumda şok oldum. Biran önce ayağa kalkmasını arzu ediyorum. Bize ve Bursaspor'a inanılmaz başarılar tattıran başkanımız İbrahim Yazıcı'nın bir an önce ayağa kalkmasını arzu ediyorum" dedi.

ŞAHİN: ÇOK ÜZGÜNÜM

İbrahim Yazıcı ile bir önceki dönemde yöneticilik yapan AK Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin ise, "İbrahim Yazıcı Bursaspor'a büyük başarılar yaşatmış bir başkan. Bir dönem birlikte çalıştığımız başkan çok ağır rahatsızlık geçiriyor. Onun bir anda önce ayağa kalkmasını Allah'tan niyaz ediyorum. Tabii hiç arzu etmediğimiz bir şey. Kendisini üç kez maçlardan sonra kalp krizi geçiriyor. En sonunda da Ordu maçından sonra kalp kriziyle hastaneye kaldırılıyor. Şu anda yoğun bakımda. Biran an önce ayağa kalkıp Bursaspor'un başına geçmesini diliyorum" diye konuştu.

Bugün Bursaspor Teknik Direktörü Hikmet Karaman, Menajer Süha Sidal ve yardımcı antrenör Ersel Uzgur da ziyaretçiler arasındaydı. Ancak Karaman, Sidal ve Uzgur hastaneden açıklama yapmadan ayrılmaları dikkat çekti.

Acıbadem Bursa Hastanesi ise yaptığı yazılı açıklamada, İbrahim Yazıcı'nın yoğun bakımdaki kritik sürecinin devam ettiğine dikkat çekti.

YALÇIN: BU ZORLUĞU DA AŞACAKTIR

Ak Parti Bursa İl Başkanı Sedat Yalçın, hastane çıkışı yaptığı açıklamada, "Dünden buyana çok büyük üzüntü içerisindeyiz. Başkanımız gerçekten önemli rahatsız geçiriyor. Dualarımız bir an önce kendisini toparlanması için. Güçlü olduğuna inanıyoruz. Bütün Bursa'nın beklentisi İbrahim Yazıcı'nın bu zorlu yarışı da aşması. Bursaspor onun döneminde şampiyonluk yaşamış. Şehri bulunduğu yeri yukarılara taşımış önemli bir insan. Bursa'da çok seveni var. Tüm Türkiye tarafından tanınıyor. İnşallah bu zorluğu da aşacak. Dualarımız onunla" dedi.

ACIBADEM: “KRİTİK SÜREÇ DEVAM EDİYOR”

Acıbadem Hastanesi Başkan İbrahim Yazıcı'nın durumuyla ilgili yazılı bir açıklama yaptı. Açıklamada, Bursa'nın önemli sanayicisi ve Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı'nın yoğun bakım ünitesindeki tedavisi devam ettiği belirtilirken. Acıbadem Bursa Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Nadir Şener yaptığı açıklamada, İbrahim Yazıcı'nın tedavisinin hala solunum cihazıyla, geçici kalp piline bağlı olarak sürdüğünü ve yoğun bakımdaki kritik sürecin devam ettiğini belirtti.
 

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER