ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL32°C
Parçalı Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 31 Ocak 2013 Perşembe 11:25

"Hocanı da al git!"

"Hocanı da al git!"

Beşiktaş ile sözleşmesini fesheden Batuhan'ın gidişinin perde arkasında Samet Aybaba ile yaşadığı şok diyalog olduğu belirtiliyor.


Samet Aybaba, derbinin ardından sakatlığı nedeniyle oynayamayan Batuhan'ı eleştirmişti. İkili, tesislerde karşılaştı ve kimsenin beklemediği bir konuşmadan sonra Aybaba Batuhan'ın biletini kesti.

İşte o şok diyalog;

Batuhan: Ya hocam, beni tesislerde görünce kafanı çeviriyorsun. Tek kelime etmiyosun. Çıkıp medya karşısında kötülüyorsun. Buna ne hakkın var? İstemiyorsan yüzüme karşı söyle. İki yüzlülük yapma...

Samet Aybaba: Ne dememi bekliyordun. Sana özel hoca (Haluk Duranoğlu) tuttum, adam ol diye. Düzelirsin diye bekledim. Ne yaptın? Hiç... Şimdi hocanı da al git!

Batuhan: On kez de geri gderim ama yuvaya da geri dönerim. Ama sana bu gömlek on numara büyük geldi! Süre uzun değil! Kulübün önünden bile geçemezsin...

Samet Aybaba: Lan oğlum kapa çeneni ve yıkıl karşımdan! Artık buralarda seni görmek istemiyorum. Git yönetim ile konuş. Ne halin varsa gör.

Gidiyorum. Kapasiten bu işte. Derbiyi kaybedip oynamayan oyuncuyu suçlayıp, oynayan arkadaşları karalaman... Allah seni bildiği gibi yapsın.

Fanatik

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER