ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Hafif Yağmur
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 07 Mayıs 2013 Salı 18:34

"Her zaman dik duran bir başkanımız vardı"

"Her zaman dik duran bir başkanımız vardı"


Bursaspor 2. Başkanı Recep Bölükbaşı, İbrahim Yazıcı'yı kaybetmenin üzüntüsünü yaşadıklarını söyledi.

Çok değerli başkanlarını, ağabeylerini, dostlarını, şampiyon başkanlarını sayın İbrahim Yazıcı'yı kaybettiklerini belirten Bölükbaşı, "Çok üzgünüz. Başta ailesine yönetim kuruluna, Bursa taraftarına spor komuoyuna baş sağlığı diliyorum. 3 gündün beri hep birlikte başında bekledik, bir ümit bekledik, içimizde hissettik." diyerek şunları söyledi:

"Sürekli onurlu ve dik duran bir başkanımız vardı. Daha önceden böyle sıkıntılar yaşamıştı. Yine 'şaka yaptı' diye düşündük ama bu sefer bizi çok derinden özdü. Herhalde dünyada görevi başında vefat eden ilk başkandır. Kendisinden sonra çok zor olacak. Göreve geldiğimizden beri bizlere çok güzel hedefler gösterdi. Bizi sürekli motive etti. Başarının nasıl yakalanacağını anlattı.

Bursaspor şampiyon oldu. Bursaspor kamuoyu, Türkiye O'nu şampiyon başkan olarak hatırlayacak. Bizlerin kalbinden ve aklından çıkmayacak. Prensipleri vardı, hedefleri vardı, misyonu vardı. Bursa için gerçekten çok zor bir durum. Başımız sağ olsun."

Recep Bölükbaşı, Yazıcı ailesiyle görüştüklerini, cenaze töreninin 9 Mayıs Perşembe günü saat 10.30'da Atatürk Stadı'nda tören yapılacağını açıkladı.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER