ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL17°C
Sağanak Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 11 Haziran 2013 Salı 19:16

Hentbol il karmalarını çalıştıracak antrenörler belirlendi


Hentbol Federasyonu Adana İl Temsilcisi Metin Muhacir, altyapı geliştirme projesiyle okul ve kulüp faaliyetlerine katılan takım sayısını arttıracaklarını söyledi.

Geçtiğimiz yıllarda çeşitli nedenlerle il karmaları müsabakalarına Adana’nın temsil edilmediğinden yakınan Muhacir, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fazlı Bayram Hadi’nin, ulaşım, beslenme, konaklama, malzeme ve tesis desteğiyle bundan böyle üst düzeyde katılım sağlayacaklarını vurguladı.

4-7 Temmuz tarihleri arasında Kırşehir’de yapılacak olan il karmaları birinciliğine katılacak kız-erkek takımlarının çalıştırıcılarının belirlendiğini açıklayan Muhacir, "Henüz göreve atanalı 10 gün kadar oldu. İl Müdürümüz Fazlı Bayram Hadi ile İl Koordinatörümüz Kamil Dikici’nin, antrenör ve beden eğitimi öğretmenlerin çabalarıyla yüksek tempoda çalışmaya başladık." diyerek şunları söyledi:

"Hentbol ailesini yakından tanımanın avantajıyla yakın hedefte gerçekleştirilecek ‘il karmaları’ müsabakalarında başarılı sonuç alacağımıza inanıyoruz. Ekip çalışmasının yanı sıra altyapı geliştirme projesiyle okul ve kulüp faaliyetlerine katılan takım sayısını ve kaliteyi artıracağız."

Ayrıca Muhacir, il karmaları kız takımını, Murat Güler, Çiğdem Fitik ile Ali Rıza Yeşil’in, erkek takımını ise Berrin Uygungül, Ahmet Cebenay ile Derya Güneş’in çalıştıracağını da sözlerine ekledi.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER