ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL15°C
Parçalı Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 12 Haziran 2013 Çarşamba 13:36

Hentbol Federasyonu İl Temsilcisi Muhacir yardımcılarını belirledi

Hentbol Federasyonu İl Temsilcisi Muhacir yardımcılarını belirledi


Geçtiğimiz günlerde Hentbol Federasyonu İl Temsilciliğine atanan eski Milli Hentbolcu Metin Muhacir, hentbolun gelişmesi için herkesin desteğine ihtiyaçları bulunduğunu söyledi.

Muhacir, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fazlı Bayram Hadi’nin desteğiyle yeni yapılanma içine girdiklerini, Çukobirlik Spor Kulübü’nde birlikte forma giydiği İbrahim Şentürk ile yine Çukobirlik Spor Kulübü’nde oynayan ve (C) Klasman hakemlerinden İ. Gökhür Ateş’in il temsilcisi yardımcısı olarak görev yapacaklarını kaydetti.

Yeni dönemde Adana hentbolunun eski başarılı günlere dönmesi için mücadele edeceklerini ifade eden Muhacir, şöyle devam etti:

“İl hakem ve tertip kurulunun da belirleyerek Hentbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu'na gönderdik. Onaylandıktan sonra kurulu açıklayacağız. İl Koordinatörü Kamil Dikici’nin de katkılarıyla ilk toplantımızda bayan ve erkek il karmalarında görev yapacak antrenörleri belirledik.

Alt Yapı Geliştirme Projesi’nde görev yapması düşünülen Beden Eğitimi Öğretmenleri, Halk Eğitim Merkezi’nde (HEM) çalışan antrenörler, hentbol branşında faaliyet gösteren kulüpler, hakem ve gözlemcilerle de toplantı yaparak yol haritasını belirleyeceğiz.’’
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER