ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL14°C
Hafif Sağanak Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 27 Eylül 2013 Cuma 09:04

Hem Brütüs hem köstebek

Hem Brütüs hem köstebek

Fatih Terim'in gönderilme kararının alındığı yönetim kurulu toplantısında konuşulanları çarpıtıp medyaya sızdıranlar, Başkan Aysal'ı çileden çıkardı


 Fatih Terim ile yollarını ayıran Galatasaray yönetimi kaynıyor. Salı günü yapılan yönetim kurulu toplantısında Terim'in görevine son veren sarı-kırmızılı yöneticilerin oylama sırasındaki konuşmalarının medyaya sızması Aysal ve kurmaylarının arasında soğuk savaş çıkarttı.

Fatih Terim ile yola devam edilmesini isteyen bazı isimlerin toplantıda belirttikleri görüşlerinin tam aksini söylemiş gibi medyaya aksetmesi Galatasaray yönetimini karıştırdı. Başkan Ünal Aysal'ın da bu gerilimden çok rahatsız olduğu öğrenildi.

SEÇİM SONRASI İKİ CEPHE OLUŞTU

Galatasaray yönetimi içinde yaşanan bölünmenin Fatih Terim hakkında verilen karar öncesinde de var olduğu belirtildi. Başkan Ünal Aysal'ın ikinci başkanlık döneminde bir araya gelen 15 isim arasında güç savaşlarının yaşandığı sarı-kırmızılı camia içinde konuşuluyor. Ünal Aysal'ın sert tedbirler alması bekleniyor.

ARENA'DA DEV ZİRVE

Galatasaray'da Fatih Terim'in görevine son verilmesinin ardından camida tansiyon artarken, Ünal Aysal olağanüstü toplantı düzenleme kararı aldı. Galatasaray Başkanı, bu toplantıya sadece yönetim kurulu üyelerini değil, kulübe bağlı tüm kurul üyelerini davet etti. Aysal'ın önemli mesajlar vermesi beklenen toplantı bugün 10.30'da Türk Telekom Arena'da düzenlenecek. Galatasaray Yönetim Kurulu üyesi Ebru Köksal ise yeni teknik adamı bir an önce belirlemeye çalıştıklarını vurgulayarak, "Başkanımız Ünal Aysal, süreçle bizzat ilgileniyor. Önümüzde çok fazla zamanımız yok" dedi. Köksal kendisinin Roberto Mancini ismini önerdiği iddialarını ise yalanladı.

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER