ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL34°C
Az Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 27 Şubat 2013 Çarşamba 10:45

Hedefspor Elazığ’dan destek bekliyor

Hedefspor Elazığdan destek bekliyor


TFF Kadınlar 2. Ligi'nden play-off’a yükselen Elazığ Hedefspor sahipsizlikten şikayetçi. Play-Off 1. Turunda Adana Akdeniz Demirspor’la eşleşen Kırmızı-Beyazlı takım, zorlu play-off karşılaşması öncesi destek istiyor.

Konuya ilişkin olarak açıklamalarda bulunan Hedefspor Kulüp Başkanı Alaattin Çimen ve İdari İşler Sorumlusu Fatih Ahmet Çakar, “Biz TFF’ye başvurarak rakibimiz olan Mardin Kızıltepe Belediyespor’un sahte oyuncu oynattığı gerekçesiyle play-offlara bizim gitmemiz gerektiğini savunduk. TFF’nin karar aşamasında gördük ki Elazığ’daki hiç kimse bizim yanımızda olmadı." diyerek, şunları söyledi:

"Mardin’de Kızıltepe Belediyespor maçında saldırıya uğradık. Elazığ’dan bir kişi dahi bizleri arayıp bir geçmiş olsun mesajlarını bile iletmediler. Bu takım şahıs takımı değil, Elazığ’ın takımı. Açıkçası sahipsiz bırakıldık. TFF’nin kararından sonra bir telefon dahi açılıp tebrik bile edilmedik. Bu nasıl iştir anlamıyorum.

Şuana kadar Elazığ basınının bizlere çok büyük desteği oldu. Her zaman bizlerle birlikte oldular. Destek konusunda şuana kadar sadece belediye başkanımızın araç desteği oldu. Kendisi her deplasmanımızda bizlerden bu konuda yardımlarını esirgemedi. Artık Elazığ’ın bu takıma sahip çıkması lazım.”
 

KAYNAK:
CİHAN
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER