ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL21°C
Sisli
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 11 Haziran 2013 Salı 22:03

Hedefimiz şampiyonluk


Denizlispor Kulübü Başkanı Süleyman Urkay, üst düzey futbolcular transfer ederek, ligde şampiyonluğu hedeflediklerini söyledi.

Süleyman Urkay, yaptığı açıklamada, 10 gündür transfer listelerinde yer alan isimlerle görüşmelerine rağmen hiçbiriyle imza aşamasına gelemediklerini, futbolcuların transfer döneminde çok nazlı ve kaprisli olduklarını ileri sürdü.

Bu durumdan sıkılmaya başladıklarını ifade eden Urkay, Macaristan'ın Debrecen takımının Fransız golcüsü Adamo Coulibaly'nin Denizli'ye gelişini sürekli ertelediğini, Bucasporlu Erkan'ın söz vermesine rağmen kendilerine geri dönmediğini kaydetti.

Urkay, bu futbolcuların dışında isimlerini açıklamak istemedikleri 8-9 futbolcuyla görüştüklerini belirterek, "Temasta olduğumuz isimlere başka kulüplerden de teklif geliyor. Ancak öyle kapris ve naz yapıyorlar ki insan usanıyor. Transfer yapmış olmak için oyuncu almak istemiyoruz. Üst düzey futbolcular transfer ederek, ligde şampiyonluğu hedefliyoruz" dedi.

Urkay, transfer listesinde bulunan Mehmet Battal için Trabzonspor'un devreye girdiğini, bu transferin mümkün olmayacağını sözlerine ekledi.
 

KAYNAK:
AA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER