ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL21°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 24 Nisan 2013 Çarşamba 17:00

Haznedaroğlu'ndan transfer müjdesi

Haznedaroğlundan transfer müjdesi

Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Semih Haznedaroğlu, çarpıcı açıklamalar yaptı.


Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Semih Haznedaroğlu, "Çevreme bakıyorum, bazı Galatasaraylı arkadaşlarım şampiyonluk kazınılmışgibi bayram yapıyorlar. Fenerbahçeli dostlarım ise ümitsizlik içerisinde... Ama bu spordur, her şey olabilir, bizim de çok dikkatli olmamız gerekir" dedi.

FENERBAHÇE'NİN FİNAL OYNAMASINI İSTİYORUM

Türk takımları, Avrupa'da başarılı olmasını istediğini belirten Haznedaroğlu, "Aynı görüşü paylaşmayan taraftarlar var. Bu bütün takımlarda var. Avrupa'da daha çok. Bu bir realite; ama bana göre Fenerbahçe'nin başarılı olup, final oynama şansını kazanmasını istiyorum" diye konuştu.

AYKUT KOCAMAN, FAIR PLAY'İ BENİMSEYEN BİR TEKNİK ADAMDIR, SÖZLERİNİ ÇOK FAZLA ELEŞTİRİ KONUSU YAPMAK DOĞRU DEĞİLDİR

Aykut Kocaman'ın futbolculuğu ve teknik direktörlüğü zamanında fair play açısından son derece taktir ettiği bir teknik adam olduğunu belirten Haznedaroğlu, "Gençlerbirliği maçından hemen sonra hızla giderek Fuat Çapa'yı tebrik etti, çok önemli bir maç kaybetmişti; bu Kocaman'ın fair play anlayışını net biçimde gösteren bir örnektir. İnsanlar bazen hata yapabilir. Ya da sözlerini siz hatalı olarak görebilirsiniz, bunu alıp sürdürmek hatalıdır. Genel olarak çok örnek hizmetler yapmış bir teknik direktördür Aykut Kocaman" dedi.

YENİ ÇİLEKLER GELECEK

Galatasaray'ın şampiyonluk hedefine ulaştıktan sonra, transfer aksiyonlarını başlatacak, "Önümüzdeki sezon Şampiyonlar Ligi'nde çok daha güçlü bir biçimde yer almak istiyoruz. Sanırım Galatasaray önümüzdeki sezon da bir iki Çilek getirecek. Florya'nın çilek bahçesine döneceği yorumları çok güzel. Futbol konusunda bu tür tanımlar güzel bir ortam oluşturuyor. Ayrıca bunları realize ettiğiniz zaman toplum size daha çok inanıyor" ifadelerini kullandı.

(Radyospor)

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER