ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Parçalı Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 18 Kasım 2012 Pazar 19:36

Hamza Hamzaoğlu: Direnç gösteremedik

Hamza Hamzaoğlu: Direnç gösteremedik


Sahasında Kasımpaşa’ya 2-0 mağlup olan Akhisar Belediye Gençlik ve Spor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, Kasımpaşa’dan golü yiyinceye kadar iyi oynadıklarını, ama golden sonra bir türlü oyunu skora çevirecek direnci gösteremediklerini söyledi.

Maçtan sonra düzenlenen basın toplantısında konuşan Akhisar Belediye Gençlik ve Spor teknik Direktörü Hamzaoğlu, “Maça iyi başladığımızı düşünüyorum. İlk yarıda ataklarımız var. Top bizdeyken golü bizim atacağımızı düşündüğümüz anda gelen bir atakta yediğimiz bir gol oldu. Buda maç içindeki umutlarımızı kırdı. İyi oynamamış olsak çok farklı şeyler düşünebiliriz ama iyi oynuyoruz. Gol yollarında biraz sıkıntılarımız var. Bunlarda daha iyi çalışmalıyız.” dedi.

Takımın golcü oyuncusu Mehmet Yılmaz da Kasımpaşa karşısında iyi mücadele ettiklerini söyledi.
 Golcü futbolcu, “Aslında çok fazla söylenecek bir şey yok. İyi mücadele ediyoruz. İyi oynamaya çalışıyoruz. Belirli kırılma noktaları var. Golü bulamayınca stresli oynuyorsunuz. Lig uzun maraton önümüze bakmak zorundayız.” diye konuştu.

Basın toplantısına katılan Sani de oyuna iyi başladıklarını ve çok pozizyon bulduklarını söyledi. Sani, “Birçok pozisyonlar bulduk. Hocamızın bize öğrettiği şeyleri kullanmaya çalıştık. Sadece çok şanssızdık. Burada yapmamız gereken hatalarımızdan ders çıkarıp antrenmanlarımızı yapmalıyız. Bunları yapabilirsek maçları kazanacağımızı düşünüyorum. Herkes çok sıkı çalışıyor. Umut ediyorum ki şans da bize gülsün.” dedi.

Kasımpaşa Teknik Direktörü Shota Arveladze, Akhisar Belediye Gençlik ve Spor karşısında çok önemli 3 puan aldıklarını söyledi.

İlk 60-70 dakika kontrollü bir oyun sergilendiğini dile getiren Şota, “Maçın sonlarına doğru iki hoca da hamleyi düşünmeyi başladı. Akhisar bizden önce hamle yaptı ve sahada daha fazla baskı yedik. Bizde karşılık verince ilk golü attık. Daha sonra oyun değişti ve hiç pozisyon vermedik. Rakibimiz çok riske girince çok pozisyonlara girdik. Çok önemli bir 3 puan aldık. Bu lig çok zor bir lig. Her hafta bunu gösteriyor aslında. O yüzden galip geldiğimiz için çok mutluyuz.” dedi.

Kasımpaşalı Hüseyin de Akhisar karşısında çok iyi mücadele ettiklerini ifade etti. Hüseyin, “İlk yarı fazla pozisyon bulamadık ama ikinci yarıda iyi oynayıp gol bulduk. İnşallah önümüzdeki hafta Orduspor'u yenip daha iyi yerleri hedefliyoruz.” dedi.

Kasımpaşalı Elyasa da şunları söyledi: “Sahada iyi bir mücadele vardı. Akhisarspor ilk yarıda daha iyi mücadele etti. Daha sonra bizde toparlanarak golleri bulduk. Galip geldiğimiz için mutluyuz.”

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER