ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL6°C
Çok Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 07 Mayıs 2013 Salı 15:58

Hamit Altıntop: "Hedefimiz bugünden daha iyi olmak"


Galatasaray'ın yıldız oyuncusu Hamit Altıntop, şampiyon olarak bu sezonki hedeflerine ulaştıklarını artık hedeflerinin bugünden daha iyi olmak olduğunu söyledi.

Fenerbahçeli Dirk Kuyt, Beşiktaşlı Gökhan Süzen ile birlikte metrosikleti test eden Hamit Altıntop, daha sonrasında basın mensuplarının sorularını cevaplandırdı.

Şampiyon olduktan sonra herkesin kendilerini tebrik ettiğini ifade eden Hamit, pazar günü oynanacak derbi maçta Fenerbahçelilerin Galatasaraylıları alkışlaması hakkında yapılan yorumlar için şunları ifade etti:

"Alkışlayıp alkışlamama mevzusu herkesin kendisine bağlı. Şampiyon olduktan sonra kimileri bizi aradı kimileri mesaj attı. Tabiki bu alkışlama olayı başka ülkelerde olabilir. Ancak derbi maçın fair play içinde geçmesini istiyorum."

Galatasaray'daki ilk sezonunda şampiyon olduğunun hatırlatılması üzerine tecrübeli oyuncu, "İlk yarı inişli çıkışlı bir grafik ortaya koyduk. Ancak sonuçta hedefimize ulaştık. Hedefimiz bugünden daha iyisi olmalı." dedi.

DERBİ MAÇI HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİ

Gazetecilerin pazar günü oynanacak Fenerbahçe-Galatasaray maçı hakkındaki sorularına ise Hamit Altıntop, "Biz geçen hafta şampiyonluğumuzu garantilesek de sonuçta pazar günü Fenerbahçe ile bir derbi maçı oynayacağız. İki takım arasındaki maçlarda birisi şampiyon olsa diğeri kümeden düşse de sonuçta o maç derbidir. Zaten Fenerbahçe maçına o kadar önem veriyoruzki hocamız sadece bir gün izin verdi. Biz tüm ciddiyetimizle derbi maça hazırlanıyoruz. Rakibimiz bu yıl yoğun maç trafiği içine girdi. Onlara da yarın akşam oynayacakları kupa maçında başarılar diliyorum." diye konuştu.

Bir gazetecinin Real Madrid'in başında bulunan Jose Mourinho'nun takımdan ayrılıp ayrılmayacağı ile ilgili bir soruya ise Hamit Altıntop, cevap vermedi.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER