ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL6°C
Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 23 Ocak 2013 Çarşamba 13:49

Hamit Altıntop çok mutlu

Hamit Altıntop çok mutlu

UEFA’nın resmi internet sitesine konuşan Hamit Altıntop, “Türk olsam da burada yaşamak çok farklı. Şu an herşey mükemmel değil ama iyiye gidiyor” dedi


Galatasaray’ın sezon başında Real Madrid’den kadrosuna kattığı Hamit Altıntop, Türk olmasına karşın kültüre alışma sürecini tam olarak atlatamadığını söyledi. UEFA’nın resmi internet sitesine konuşan Almanya doğumlu milli futbolcu, “Türk olmama ve İstanbul’u tanımama rağmen burada yaşamak çok farklı. Şu ana dek benim için her şeyin mükemmel olduğunu söyleyemem.

Ancak buna karşın hem ben hem de takımımın doğru yolda olduğunu ve beklentilerimizin gerçekleşeceğini düşünüyorum” dedi. Fatih Terim ile çalışmaktan memnun olduğunu ifade eden Hamit, “Fatih Terim’in çalışma tarzını daha önceden biliyordum. Milli takımdan bu bilgiye sahip olduğum için adapte olmak konusunda sıkıntı yaşamadım. Tabi futbolun dışında farklı bir atmosfere de alışmanız gerekir” ifadelerini kullandı.

Şampiyonlar Ligi’nin bambaşka bir atmosfer olduğunu dile getiren sarı kırmızılı futbolcu, “Her maç büyük bir tecrübedir. Burada basının ilgi odağı oluyorsunuz. Bu da beni daha iyi bir oyuncu olmak konusunda motive ediyor” diye konuştu.

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER