ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL22°C
Parçalı Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 09 Nisan 2013 Salı 15:45

Hami: Trabzonspor'un durumu içimi acıtıyor!

Hami: Trabzonsporun durumu içimi acıtıyor!

TÜFAD 1. Veteranlar Futbol Turnuvası için Antalya’nın Manavgat ilçesine gelen ünlü futbolcu Hami Mandıralı, “Trabzonspor bir marka ise, futbolcular birer marka iseler, çıkıp sahada Trabzonspor’u adam


Hami Mandıralı, Trabzonspor'un şu an ki konumundan dolayı üzgün olduğunu vurgulayarak, "Bütün Trabzonlular gibi Trabzonspor’un durumu benim de canımı acıtıyor. Bu durum bu pozisyon Trabzonsporumuza yakışmıyor, hiçbir taraftarına da yakışmıyor. Umuyorum bu kalan maçlarını kazanıp, en azından bu sıkıntılı durumdan kendini kurtarır. Tek hedef kalıyor. Kupa. Kendilerini taraftara affettirirler. Bunun için futbolcuların çok çalışması lazım, çok fedakarlık yapması lazım. Çünkü sahada oynayan futbolcular, bizler dışarıdan ne kadar destek verirsek verelim. Sonuçta futbolcular topu ağlara atmadığı zaman istediklerinizi alamıyorsunuz. Sonuç olarak futbolcular performanslarını artıracak, önce Trabzonspor’u bunalımdan çıkaracak, kupaya kilitlenecek, kupayı alarak kendilerini taraftarlara affettirecekler. İnşallah bunu başarırlar" dedi.

TÜFAD 1. Veteranlar Futbol Turnuvası için Antalya’nın Manavgat ilçesine gelen ünlü futbolcu Hami Mandıralı, Trabzonspor’un, son hafta Akhisar Belediyespor olmak üzere kendi altında olan tüm takımlara yenildiğini belirterek şunları kaydetti:
 
"Dolayısıyla net bir resim ortaya çıktı ki, Akhisar Belediyespor bile daha fazla istedi maçı ve kazandı. Trabzonspor büyük markaysa, futbolcularda markaysa, bu markayı sahada adam gibi temsil etmek zorundalar. Daha çok savaşmak zorundalar daha çok mücadele etmek zorundalar. Bunu yapmadıkları süre içerisinde başarısız oluyorlar. Umuyorum bu kalan maçlarda bu duygular ön plana çıkar, yeteneklerini kalitelerini ortaya koyarlar. Trabzonspor’u fırtınadan çıkarıp sakin bir yere koyarlar, kupaya kitlenip, kupayı alarak kendilerini affettirirler."
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER